Знов за перліт гроші. Протоколи, явки, паролі, та ін.

Тема у розділі 'Куплю-продам, предлагаю работу, ищу строителей', створена користувачем nk1411, 9 чер 2016.

  1. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Це не перліт.Точніше не тільки перліт.Це будівельна суміш на основі перліта і вермикулита.Відкоси таким робив,дуже сподобалось,особливо верню частину.Єфективна?Ще не знаю,так як не утеплений дім ззовні.Ну краще ніж розчин з піску і цементу.На КМ тоже піднімалась про тепловер тема.
    https://krainamaystriv.com/threads/22821/#post-487473
    Ну не дуже гарні відгуки.Звичайно враховуючи ціну.Захмарна!8 років назад я брав мішок за 109 грн.Тепер не подешевів це точно.

    Що порівнювати?Я там не побачив висновків теплопровідності грузинського і іншого перліту.

    Може не то дивився?Взагалі не найшов нічо грузинське там.
    --- добавлено: 9 чер 2016 у 22:08 ---
    Так.Но не більше ніж мінвата.Треба по штукатурці хоча б прогрунтувати,якщо дальше нема можливості довести до фінішу фасад.А рекомедують по штукатурці - клей,сітка і дальше по вкусу,напр. короїд.З прочитаного на форумах і консультацій,короїд наносится на не вологу штукатурку.
    --- добавлено: 9 чер 2016 у 22:11 ---
    Точніше - через деякий час після дощу.Тоже та тема обговорювалась в форумі КМ.
    https://krainamaystriv.com/threads/5402/page-12#post-508127
     
    Останнє редагування модератором: 17 чер 2016
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Думаю стару дерев'яну хату облицювати цеглою. Хотів проміжок засипати перлітом але якщо тягне вологу, то напевно не буду.
     
  3. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н

    Я Вам пораджу подзвонити по одному з цих номерів-050 501 3003,067 541 3003,063 576 3003,звати Валерій.Скажіт що Ви хотіли і як краще.Думаю він Вам порадить.
     
  4. nk1411

    nk1411 Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    1
    Яку саме вологу ви маєте на увазі? Якщо мова йде про водяний пар або ж абсолютну вологість повітря, то перліт як матеріал повністю паропроникний і волога в ньому не накопичується.
    --- добавлено: 10 чер 2016 у 09:38 ---
    Ваші сертифікати, що Ви наводили також не на перліт. Я скинув посилання на ті документи, які є у відкритому доступі. Якщо потрібні протоколи - телефонуйте на завод виробник http://www.vermiculite.com.ua/

    Вам я також можу порекомендувати звернутися безпосередньо до виробника матеріалу та отримати відповіді на всі запитання. (050) 138-20-81
     
    Останнє редагування модератором: 18 чер 2016
  5. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    А на що?
    "ПРОТОКОЛ № 12-11/20
    За результатами випробувань цементно-перлітових штукатурних розчинів
    та перлітобетонних стінових блоків"
    Збільшить,будь-ласка.Таке враження що Ви не читали.
    Я не побачив хоч яке посилання на теплопровідність і перевагу грузинського перліту над іншими.

    Цього я тоже не найшов.Одне що дивився на сайт тепловера.І то 2 рази.Я тоже Вам ще раз продублюю тему,тут,на форумі КМ.,дечоловік запитував про цей тепловер.Купив,зробив і розкаювався.І що йому писали люди які на знаються на тому.Прочитайте,дуже інтересно.

    https://krainamaystriv.com/threads/5402/

    Нагадаю-ця тема не про тепловер,а про ПЕРЛІТ.

    Не потрібні мені ці протоколи.Хотів лише побачити про перевагу грузинського перліту над іншими,про що Ви писали.
     
  6. nk1411

    nk1411 Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    1
    Ви плутаєтесь. Перліт це сипучий матеріал, Ваші протоколи на розчини та блоки!!!




    Якщо ця тема не про Тепловер, а про перліт, то чому ви всовуєте сюди свої коментарії, які доречі, досить сумнівні. Всю тему не перечитував, але судячи з її закінчення в людей виникають питання взагалі до систем утеплення на основі теплоізоляційної штукатурки. Ну про це вже в новій темі, яку я обовязково розпочну.

    Не потрібні мені ці протоколи.Хотів лише побачити про перевагу грузинського перліту над іншими,про що Ви писали.

    Ви вже могли б побачити перевагу, якщо б уважно ознайомилися з документацією http://teplover.ua/Thermal_insulation.html і порівняли результати протоколів із результатами наведеними Вами.
    Повторюсь - грузинська сировина дозволяє отримувати перліт із значно нижчим коефіцієнтом теплопровідності ніж сировина з українських родовищ, а їх декілька. А отже і матеріали на основі такого перліту будуть кращими по своїх теплоізоляційних властивостях.
     
  7. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Так,сипучий,но якщо до нього добавити цемент,фібру і воду,ромішати,вийде штукатурний розчин.Яким можна поштукатурити фасад дому.Ми маємо рівні стіни та ще утеплили заодно(надіюсь).

    Ну сліпий став!Не бачу!Про перевагу грузинського(!) перліту.

    Де про то пише?
     
  8. nk1411

    nk1411 Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    1
    Повторюю:
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Перліт - сам сировина.
    Перліт не є "утеплювачем". Утеплювач - це повітря. А піни-вати з каменю, пластмаси, дерева, абощо.. - це упаковка для утеплювача.
    Отже, чим більше повітря в упаковці, тим кращі властивості матеріалів.
    Тобто, чим менша питома вага матеріала, тим більше в упаковці утеплювача.
    Однак, вологе повітря - гірший утеплювач, за сухе, та кращий теплоносій. Якщо повітря може ходити вільно матеріалом, то властивості матеріала будуть змінюватись, вслід за наявною ситуацією.
    Тому геть немає сенсу порівнювати матеріали для утеплення, за походженням сировини для виготовлення сировини для виготовлення матеріалу.
    А у випадку добре паропроникних матеріалів, є сенс порівнювати лише вже наявні, вже виготовлені, конструкції, у конкретних умовах: де коли як чим ким зроблено, в яких умовах експлуатується.
    До тогож ще, якщо виготовлення матеріалів виконується на об'єкті, і невідомо чи взагалі хто як контролює якість виготовлення.
    Тому, штукатурка з додаванням перліту - це не утеплювач, це скоріш легкий бетон. Та надії на неї, щодо утеплення, слід покладати, як на легкий бетон. Бо камінь крихкий, і піна з каменю або важка, або не міцна.
     
    meroro подобається це.
  10. nk1411

    nk1411 Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    1
    Для виробництва перліту марок М75, М100, .... як сировину, використовують перлітовий пісок - гірська порода вулканічного походження, що має властивість розпушуватись при дії високої температури (900-1100С)

    Перліт є утеплювачем, тому що в нього є властивість тримати "те саме повітря" в закритому об'ємі.
    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою