Утепление стен изнутри: вопрос

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем uvtert, 23 тра 2016.

  1. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    я зрозумів - ви чесно помиляєтеся.
    прочитайте ще раз ваші слова, не бачите невідповідності?
    підловили...але я ніякий матеріал не оцінюю, як панацею, а пропоную працювати з любим, вірно його використовуючи
    повторю ще раз для вас - у будівельних матеріалів немає недоліків, потрібно знати їх сильні сторони та використовувати в потрібному місці та часі
    взагалі тема поста про внутрішнє утеплення, а не про чудо-матеріал. І виходячи з теми я стверджую, що в деяких випадках можливо проводити внутрішнє утеплення, незалежно від матеріалу будинку.
    для вас цей вираз як мантра. Так як я кажу, що внутрішнє утеплення - не зло, скажу і вам - "точка роси" - це міф, це уявна площина можливої конденсації, але це явище ніяк не впливає на "здоров"я" будинку, стіни, перекриття, тощо. Це можливо для вас "богохульство", але забудьте про ці два слова - "точка роси", і не повторюйте їх "всує", прийміть нарешті, що ви не розумієте цих процесів.
    а тепер можна о про чудо-матеріал - направляйте, якісь матеріали, посилання, хоч якусь інформацію, дякую
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    До чого тут матеріали. Я про ваш допис. Cherna-facepalm
     
  3. моховичок

    моховичок Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    11
    romalex4
    для вас цей вираз як мантра. Так як я кажу, що внутрішнє утеплення - не зло, скажу і вам - "точка роси" - це міф, це уявна площина можливої конденсації, але це явище ніяк не впливає на "здоров"я" будинку, стіни, перекриття, тощо. Це можливо для вас "богохульство", але забудьте про ці два слова - "точка роси", і не повторюйте їх "всує", прийміть нарешті, що ви не розумієте цих процесів.

    Поставим на две чаши весов "миф про точку росы". На одну чашу я положу ваши слова, а на другую то, чему меня учил академик НАНУ. Как вы думаете, чьё мнение перевесит? Так что поосторожнее с использованием слова "миф". Можете к гендиректору "Познякижилстрой" обратиться, он вам расскажет как в 90-х они пошли по пути внутреннего утепления, что из этого получилось. Можно в "Сканрок" обратится, они могут рассказать, как пробивали стену непонимания вредности внутреннего утепления несущих стен...

    а тепер можна о про чудо-матеріал - направляйте, якісь матеріали, посилання, хоч якусь інформацію, дякую

    Конечно можно. Есть сайт eco-pena.com На нем указаны характеристики материала и другая информация. Там и номер телефона можно найти. Люди открытые, руководит строитель с 25-ти летним стажем, недавно построил себе дом, напичкал его датчиками и постоянно мониторит. "Зеленого журавлика" в этом году получили...
     
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А що ж вас таке вчив академік НАНУ, що ми не знаєм? Викладайте на чашу.
     
  5. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    я не претендую на "авторитет" - ось Блазі - це авторитет.
    для вас важливі тільки авторитети, а елементарна логіка та шкільна фізика вже не фундамент. Наведу ще один приклад, а ви спробуйте подумати: склади для зберігання овочів-фруктів, утеплення таких конструкцій проводиться зсередини, в основному ППС, або піною поліуретановою, при цьому несучі стіни можуть бути з любого матеріалу - хоч цегла, блоки, навіть ГБ.
    відстав від життя.... почитаю - відпишусь, дякую
     
  6. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    чисто манагерський сайт, повністю викручена інформація про матеріал, наповнення сайту направлено тільки на продаж, корисну інформацію потрібно "вигризати" по-малу. Ніякої інформації про походження матеріалу (тільки не говоріть про "секретні інградієнти"), дуже схоже на поліуретанову піну - це ота, що в балончиках - монтажна, називається. Дуже багато слів, які говорять про одно, але слідуючі перекреслюють попередні. матеріал писали манагери без розуміння питання. Вибачте, але такі сайти мене відразу відвертають, відчувається брехня -на-брехні. Нажаль манагери такими сайтами вбивають саму ідею матеріалу, визиваючи недовіру і до виробника.
     
  7. zzaazz

    zzaazz Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Наглядно видно, что утепление изнутри не работает . с любыми материалами.

    Вот для примера расчет стандартного утепления балкона:
    Вначале изнутри (гипсокартон, пароизоляция, пенопласт 10 см., и само бетонное ограждение),
    и то-же самое, но с утеплением снаружи. При перепаде температуры от +23 внутри и -18 снаружи.
    • Черный график показывает падение/увеличение температуры внутри ограждающей конструкции. Начиная с 23 градусов Цельсия и заканчивая -18 град.

    • Синий график - температура точки росы. Если график точки росы соприкасается с графиком температуры, эти зоны называются зонами возможной конденсации (помечены голубым). Если во всех точках графика температура точки росы ниже температуры материала, то конденсата не будет.



    .png
    .png
    --- добавлено: 4 тра 2017 у 20:30 ---
    Вот и получается, что при утеплении изнутри ограждающая конструкция промокает, зимой промерзает насквозь и ускоренно разрушается. Голая наука, без эмоций.
     
    Останнє редагування модератором: 12 тра 2017
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я утеплював з середини свій будинок. Років з 9-10 стоїть. Політ нормальний. Все сухе. Якихось змін в зовнішньому вигляді стін не спостерігається.
     
  9. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    невірний вивід з даних графіків. Синя зона - то зона "можливої конденсації", тоб-то в залежності від властивостей матеріалу -відбувається чи не відбувається вологонакопичення. Якщо поцікавитися на сайті-калькуляторі, то для вашого прикладу вологонакопичення не відбувається - бетон сухий, а сухому матеріалу мороз не страшний.
    --- добавлено: 5 тра 2017 у 12:09 ---
    чисто практичне запитання:
    - який конструкційний матеріал будинку;
    - чому було прийнято рішення внутрішнього утеплювання;
    - яким чином вирішили питання теплових мостів: віконні пройми, примикання зовнішній та внутрішніх стін, примикання внутрішніх стін та перекриття, яка вентиляція змонтована у будинку.
    Дякую
     
    Останнє редагування модератором: 13 тра 2017
  10. Андрій Василенко

    Андрій Василенко Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    як утеплити дачу якщо внизу підвал?
     

Поділитися цією сторінкою