Утепление стен изнутри: вопрос

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем uvtert, 23 тра 2016.

1. orthodox6

orthodox6 Майстер

Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Україна м. Ямпіль Вінницької області
    Есть теплофизика, а еще есть гордыня и высокомерие. Я же описал все ваши замечания наперед.... Но вы конечно же не читали...
    --- добавлено: 12 жов 2016 у 13:57 ---
    Главная задача при утеплении изнутри - полная гидроизоляция внешних стен. Компенсатором малой гидроемкости стены может при этом служить гипсокартон - я живу в таком утепленном помещении уже 7 лет. И нет никаких ощущений "пластмассового помещения". Внутренние же стены служат теплоемкостью ( и их вполне хватает ).

Останнє редагування модератором: 20 жов 2016
  2. barnych

barnych Бригадир

Повідомлення:
    963
    Симпатії:
    200
    Адреса:
    городок львівської обл.
    шкода що ви помиляєтесь.гординя то не з тієї опери. тут справа в ментальності, а ще в тяжкому спадку від совка.люди не розуміють що можна утеплитись і не не надіятись на обіцянки цяцянки.і справа навіть не в економії а в свободі, утеплившись ви позбуваєтесь від залежності від монополіста в постачанні енергоносіями.а ще тотальна безграмотність.радий за вас.я почав утеплювати свій будинок ще в девяності.

Останнє редагування модератором: 21 жов 2016
    orthodox6 подобається це.
  3. чарнівіц

чарнівіц Майстер

Повідомлення:
    595
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    не далеко кордону з Польщею
    скловатою + на скловату насипати дуже багато трутки від мишей

4. barnych

barnych Бригадир

Повідомлення:
    963
    Симпатії:
    200
    Адреса:
    городок львівської обл.
    в пропорції 1 столова ложка на тарілку борщу.

чарнівіц подобається це.
  5. barnych

barnych Бригадир

Повідомлення:
    963
    Симпатії:
    200
    Адреса:
    городок львівської обл.
    бред сивой кобылы в лунную ночь. пане ви хоч для цікавості сходіть подивитись на термодім.щоб не молоти. в тому домі просто не остигає.там коливається температура в межах 15-16С* без догріву до любої бажаної з максимальною швидкістю з допомогою інфрапанелей або повітряних систем нагріву.тобто 18-20сС* ви досягнете за 10хв.або за той час поки прийшовши з роботи роздягаєтесь в прихожій.

Поділитися цією сторінкою