Моя котельня, которая не получилась

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем toleg, 15 тра 2016.

  1. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Вот принципиальная схема,так сначала СО греет,излишки в ТА,я себе так переделал, класс.С котла вытягивает тепло до последнего как на уставке в СО,только в котле меньше Т,само начинает тянуть с ТА,как оно так всё работает я не понимаю,но зараза работает,,магия,,:-Dа Вы по накручивали,может надо проще делать,взять схему рабочую от производителя ТТК и по ней собрать под свои условия и компоненты,я себе так сделал,сначала классика,сезон потопил,понял все нюансы и переделал как теперь мне надо.Оно и классика хорошая схема,но свои нюансы есть нюансы.
     

    Вкладення:

    • 14.jpg
      14.jpg
      Розмір файлу:
      29,4 КБ
      Переглядів:
      350
    Colombo, Алекс Иваныч та Romek_ подобається це.
  2. Romek_

    Romek_ Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    141
    В мене по такій же схемі, підтримую на 100%. Тепло йде на СО, а надлишок в та.
     
    Colombo та silverneo подобається це.
  3. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    і яка суть даного триходового? про зворотні клапана ви не чули? Моделі насосів.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    а нема суті))) ковпачок закручений(це в принипі на краще),середній проxід перекритий,і звісно поки не прогріється ТА теплу нема звідки братися.от якби взагалі без ковпачка,то прямий проxід був би закритий,і ТС звернувся б з проблемою,чому насос не качає в систему)))).ТС переробляйте.
     
  5. toleg

    toleg Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    боровая
    Підскажіть будьсаска при такій схемі повинні працювати обоє насоси? В мене якщо включені два насоси то все працює а як що відключаю насос той що біля котла на байпасі то насос СО сам не працює.[/QUOTE]
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @toleg, при якій сxемі?у Вас недієздатна сxема.точніше всі сxеми працюють,просто деякі неправильно.от у Вас із тієі опери.
     
    meroro, DINAMIT-UA та silverneo подобається це.
  7. toleg

    toleg Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    боровая
    При такій схемі повинно працювати обовязково два насоси чи насос СО може працювати один?
    [​IMG]
     
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Простіша схема, з одним насосом.
    Якщо не стане світла, котел продовжить заряджати ТА на природній циркуляції.

    14.jpg
     
    Останнє редагування: 16 тра 2016
    Алекс Иваныч та toleg подобається це.
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    може працювати один,незалежно який,а може і два.в ниx різні задачі в циx насосів.
     
    meroro, Алекс Иваныч та DINAMIT-UA подобається це.
  10. toleg

    toleg Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    боровая
    Я по такій схемі і хотів зробити. Тільки в мене получаєтся коли нижнім насосом не продавиш насос СО не працює,
     

Поділитися цією сторінкою