Хто на які цікаві заходи, концерти ходив у Києві?

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем Mikki, 11 тра 2016.

  1. Mikki

    Mikki Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Хто відвідував масштабні концерти, та дуже цікаві вистави і т. д. у Києві та не тільки? ділимося враженнями та фотками. Можливо щось скоро буде, хто знає?
     
  2. Sukhina

    Sukhina Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Я ходив на BRUTTO, було дуже классно. Якщо щось знову буде подібне, то обовьязково піду!
    Классно було у фан-зоні, коли толпа вся бігала по кругу, потім зупинилася, всі присіли і різко вистрибнули в гору. Я получив море задоволень!)
     
  3. Illinysa

    Illinysa Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Була на концерті Олі Полякової і рік назад їздила до Львову на Океан Ельзи. Мені сподобалось, хотілось би ще кудись попасти.
    Із концертів які скоро будуть, можно б було відвідати Caliban , це особисто моє бажання)
     
    Останнє редагування модератором: 13 тра 2016
  4. Ilonka

    Ilonka Підмайстер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    з берегів Сіверського Дінця :-)
    В 2007-2011 частенько їздила на концерти, переважно рок- і метал-гуртів. Останній раз в Києві була в грудні 2015, спеціально заїзжала подивитись презентацію фільму "Герої не вмирають", бо у себе в місті два рази пропустила.))
    12 травня був концерту гурту Рокаш, я дуууже хотіла поїхати, але не вийшло.
    В цьому році для мене особисто є 3 заходи, вартих уваги - це фестиваль Файне місто в Тернополі (гарний склад), концерт німецького гурту In Extremo в Києві і фестиваль Стара фортеця у Тростянці Сумської області. Проблемка - кошти))
    In Extremo я бачила в 2011 в Києві, це нереальний кайф був. Якісні мужики, драйвові) Рекомендую для тих кому подобається фолк-метал.
     
    Останнє редагування: 17 тра 2016
    Voyutichi та o.neymark подобається це.

Поділитися цією сторінкою