Своїми руками Саморобне точило

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Бодя майстер, 28 кві 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Бодя майстер

    Бодя майстер Майстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    м.Львів
    Уявлення про справжні кожухи є, бачив на промислових точилах, але хороший кожух виготовити поки можливості нема ((( Все роблю вперше.Проблема відсутність інструменту та й умінь. Підручника ще нема, а це теж поганенько. Круг я заміню згодом на камінь. Сусід каже що можна й ще одне точило зібрати.Двигунець маю в запасі зі своєї пральної машини на 2800 об/хв. Цей знайомий подарував. Підшипники було б не погано замінити в цьому двигуні, але можливості ні зняти ні нові поставити нема.Ось такі справи не втішні. Саморобки я на форум подаю не лише для того щоб виграти приз .Хоча я призу другий рік не отримую, а й для того щоб отримати цінні поради.
     
  2. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    ну, це все-таки краще, ніж нічого- хоча б від піщинок та іскор очі захистить.
     
    Бодя майстер подобається це.
  3. Бодя майстер

    Бодя майстер Майстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    м.Львів
    І це правда ))) Для мене й такого поки кожуха вистачить. Точилом я користуюсь рідко. Тож думаю що на перший час вистачить й такого кожуха. Працюю я завжди в окулярах захисних. Буває часто й без кожуха точила роблять, працюють без окулярів, підручника теж не роблять. Тут все залежить від того хто що може зробити, які має умови для виготовлення. Я зробив як вмів. Як казав mik67 досвіду в мене поки що нема. Форум допомагає, знайомі в інтернеті щось підказують. :)
    --- добавлено: 24 вер 2016 у 11:00 ---
    Кожух кріпиться в мене на двох саморізах і на одному болтику до корпуса двигуна. Треба буде ще зняти відео про це точило.
     
    Останнє редагування модератором: 2 жов 2016
    mik67 подобається це.
  4. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Крще нічого, ніж таке, але я схвалюю потуги хлопця до кращого. Ми самі собі повинні зізнатися, що більша половина форумчан працюють болгарками без заисних кожухів (і я в тому числі) . Але якщо конкурс.......то це як культура поведінки, все має бути бездоганним
     
    mahno, serhio70, leshiy_40 та ще 1-му подобається це.
  5. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Як просуваються справи?
     
  6. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    На оберти до 1500 об/хв. можна і не робити кожух.
    Круг, якщо зразу не розірвало, то вже не розірве, але зайвим, ясна річ, не буде.
     
  7. atalik711

    atalik711 Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    4
    моє точило
     
    mik67 та pic16f887 подобається це.
  8. Бодя майстер

    Бодя майстер Майстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    м.Львів
    Всім привіт! Давно не заходив на форум. Що стосується даного точила на даний момент воно розібране. Хочу зібрати нове. Думаю поставити закритий двигун як от трифазний. Бо цей двигунець має і погані підшипники, які потрібно замінювати і він відкритий. Сильно забивається. Саме точило довго працювало з пелюстковим кругом для чищення мідних заготовок.
     

Поділитися цією сторінкою