кто знает технологию свирлинг

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем pustesk, 19 кві 2016.

  1. pustesk

    pustesk Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
  2. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Цікава технологія. Цікаво які використовуються пігменти і в яку рідину вони вводяться?
     
  3. mech45

    mech45 Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    66
    Кювета с тёплой водой,сверху масляную краску,разведённую уайтспиритом,одну,вторую,пальчиком замутил,как нравится и плоско кладёшь объект...В моём детстве карандаши такие были.
     
  4. LOGR

    LOGR Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.049
    Симпатії:
    3.980
     
  5. mech45

    mech45 Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    66
    ИМХО,там плёнка с рисунком.Приклады на винтовки с рисунком камуфляжа( листики всё такое) бывают.
    А то,что я выдал, мне хлопчик , который учился в художественном училище, рассказывал.А сами работы у них по стенкам висели,видел
     
  6. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Але ж масляні краски дуже довго сохнуть. А на відео вже торкається руками по краям покрашеного відразу. А по-друге, дійсно, на інших відео видно, що кладеться на поверхню якась саморозчинна плівка з малюнком. Можливо, я так думаю, використовують желатин пігментований сухим барвником. Аєрографом надувають малюнок на рівну поверхню (можливо через трафарет), висихає, отримаємо плівку з малюнком, яка може у воді розчинитись. Можливо таке?
     
  7. mech45

    mech45 Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    66
    Глянь в гугле на приклады винтовок( такие и луки охотничьи бывают,и карповые катушки и вообще туристской шняги много всякой)...Такое трафареткой не надуешь- полиграфия-с...
     
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Так виясни в "хлопчика" про деталі нанесення, а не куди наносити, і розповіси детально в цій темі.
     
  9. mech45

    mech45 Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    66
    C хлопчиком я общался ...щас ...в 81 году...Он давно уже не хлопчик и я его с тех пор не видел...Дело было в Енакиево,пацан был из Мелитополя...
    Просто у меня память хорошая:vo:
     
  10. ElectroDED

    ElectroDED Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    мы в армии листочки А4 таким образом превращали в обои
     
    акула941 подобається це.

Поділитися цією сторінкою