мурована піч для опалення випічки та декору

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем mijki, 5 гру 2009.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    по дизайну вже майже визначився - цей мені подобається і не винесе багато грошей:vo:

    тільки тут тре поміняти трохи - ліва сторона - має бути плита для варки страв а де топочні двері - мають бути пічні (бажано прозорі ) дверцята

    - тепер проблема тільки в дверцятах - шановні підкажіть де їх в нас в Україні можна купити плізз:)
     

    Вкладення:

    • 4_7_117.jpg
      4_7_117.jpg
      Розмір файлу:
      88,4 КБ
      Переглядів:
      817
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: мурована піч для опалення випічки та декору

    mijki, мені здається, що ви на початку шляху Майстра Домашніх Пічок. :)
    Дверцята знайдете, от постипайте у david-k, він вас виведе на ливарників. А там вже ви замовлятимете музику (дверцята на любиі смак). Спочатку вам потрібно освоїти закони побудови таких пічок, тоі знатимете, які дверцята замовляти у ливарників.. Успіхів Вам!
    заздрю я вашому ентузіазму..
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    не зовсім зрозумів як мені шукати - david-k ?
    пічку я сам не муруватиму а швидше всього з вуйком(він має поняття і досвід)

    знайшов пана - david-k
    mersi
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: мурована піч для опалення випічки та декору

    можете використати помічника. З вашим натхненням потрібно проштудіювати різні варіанти пічок, виділити з них основне і створити свою пічку, яка буде пасувати до вашого приміщення і вашого смаку на всі 100%..шкода змарнувати таке бажання збудувати пічку, можна його використати для кар"єрного росту..
     
    1 людині також подобається це.
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    звичайно треба вивчити пропозицію щоб створити щось оригінальне своє
    правда якщо сусід потім зробить таке саме - то це вже не буде оригінальним:-D

    от знайшов фірму в Києві яка займється склом та дверцятами для камінів(kiev-kamin.com)від 100 до 180ти долларів дверка - шукаю ще подібні фірми поблище до Львова

    є ливарня- dzvony.net- я так зрозумів в них можна замовити окремо дверцята(щож візьмем на замітку)

    - знайшов толковий сайт по пічках - навіть з кресленнями ! - "печі кузнєцова" переглядаємо щоб набратись трохи поняття ...
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    от нагуглив ще кілька хороших пічокhello

    тема майбутньої печі вже поступово конкретизуєтья:)
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: мурована піч для опалення випічки та декору

    2voiyichi ви звичайно далекоглядно розгледіли моє натхнення але воно скоріше відноситься до випікання а о с о бливо до --- поїдання піцци:-D:-D:-D а не до мурування печі (це так би мовити необхідні дії для досягнення метиrofl) ;-)
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    хочу вимурувати пічку через стіну де комин в центрі - наліво кухня , а направо коридор(зєднаний широким арочним проходом з залом) ...
    - треба буде скласти такий проєкт , щоби піч зі сторони кухні мала плиту для приготування їжі на дровах та випічки піцци а зі сторони коридору мала точку з прозорими чавунними дверцятами для опалення та декоеффекту тобто будуть три точки розпалювання вогню(у печах кузнєцова бачив -таке можливе ) та тягу треба буде робити серйозну...

    - потрібні фахові знання ( я тут без поняття-хіба глину майстру замішаю та цеглу подам:-D)

    - ось ше кілька варіантів пічок що сподобались-можливоу когось з вас теж зявиться бажання мати щось подібне:)
     

    Вкладення:

  9. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Особисто мені не дуже зрозуміло, як можна підтримувати таку чистоту в кімнаті, де є піч (як показано на наведених вами рисунках). У батьків дома є піч (приблизну схему наведено на рис. нижче :vo: ). Дим з п"єца іде за стрілою в комин. І коли печуть хліб і паску (використовується піч раз в рік), то багато диму все-таки виходить поза димохід. А те, що ви показуєте на рисунках, то більше на камін схоже. Якщо димохід в центрі п"єца, або десь збоку, то як піч буде тримати тепло? Поясніть, будь ласка, як працює піч наведена вами (печі, що ви показали схожі по конструкції)?
     

    Вкладення:

    • pich.JPG
      pich.JPG
      Розмір файлу:
      10,1 КБ
      Переглядів:
      121
  10. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    А ще, якщо згадати історію використання печі українцями, то жінки тільки тим і займалися, що мазали ті печі глиною і білили.
     

Поділитися цією сторінкою