Допоможіть з проектом опалення приватного будинку

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем МайстерОК, 17 кві 2016.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    форумчани,та перечитайте перше повідомлення.теплообмінник вже запxаний,і перероблятися не буде.якщо мала його потужність - нічого страшного(в принципі),а якщо вона в 2 більша від потужності радіаторів???
     
  2. Вася1986

    Вася1986 Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0

    ну я образно 90 град, хотя чого так удивленно? для полипропилена 95 град максимальна температура, чому ні? не буде? чому не буде, аргументи? і да, чому терморегулятори не ставити? прикалуєтесь? не помню точно як вибираеться кількість секцій, кажись 1 секція на 1.7 куб.метр, хотя точно цифру не помню (давайте не будемо дивитись на тепловіддачу по таблицях при падінні температури на 20-30 град, не треба)..і допустимо на кухню мені потрібно 6 секцій...но там буде тепло ще від газової плитки, коли готовиться...вихід який, відкривати вікна в кухні чи зменшувати температуру теплоносія в системі і мерзнути в спальні наприклад???? чим погані терморегулятори?
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2017
  3. don ivan

    don ivan Майстер

    Повідомлення:
    236
    Симпатії:
    86
    у Вас некуда сбрасывать возможный избыток мощности, если предположить что он будет)
     
  4. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    довго не проживе.
    Бо вони перекриються і "усьо".
    --- добавлено: 28 січ 2017 у 22:45 ---
    Ви схему з стрілочками бачили?
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2017
  5. Вася1986

    Вася1986 Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    ніхто нічого не рахував, зварив по максимальних розмірах, які можна запхати в камін і готово...ну думаю навіть якщо потужність більша ніж радіаторів (хотя врятли, 4 л води пішло в змієвик, радіатори будуть в районі 35-38 секцій + полотенцесушитель), на виході буде термометр і палитись буде в каміні "по термометру", то есть температуру вище критичної не піднімати, скажем 90 град...все! "по дорозі" тепло буде віддаватись по любому (через радіатори)...чи хватить цього тепла? не знаю, думаю да..если не хватить - насос потужніший поставити, щоб дельтаТ між подачею і обраткою була менша...якщо забагато, дуже жарко - опускаємо температуру на виході нижче...спочатку все буде експериментально, но через місяць-два уже точно буду знати на скільки піднімати чи понижувати температуру теплоносія в залежності від температури за вікном...Іван до вас питання по останньому малюнку з стрілками, як думаєте не буде так рухатись теплоносій?

     
    Останнє редагування: 28 січ 2017
  6. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Ви ж писали ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ. Вони самі перекриваються.
    Моя вам порада переговоріть очно з кимось з майстрів, справжніх.
     
  7. Вася1986

    Вася1986 Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    на батареях регулятори з поділками 1 2 3 4 5 не терморегулятори називаються? ну вони не перекривають батерею, а зменшують розхід теплоносія взагалі то, то есть вода текти всерівно буде...та навіть якщо перекрие повністю! по магістралі вода циркулювати буде всерівно, просто дельтаТ буде меншим, то есть на обратці вода тоже буде гаряча,вертаеться в камін гаряча, ще гріється і на виході з каміну термометр показує що температура піднялась - перестаємо палити...все!
    --- добавлено: 28 січ 2017 у 23:09 ---
    само собою, но я думав тут на форумі тоже не малолетки студенти, а майстри яким приходилось робити опалення....не так?
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2017
  8. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    У вас хибні уявлення, і не тільки про термокрани.
    Що ви маєте на увазі.
    --- добавлено: 29 січ 2017 у 00:16 ---
    штатний кочегар?
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2017
  9. Вася1986

    Вася1986 Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    можливо хибні, да можно не терморегулятор, а просто регулятор поставити, який вручну накручуються, як правильно називається - не знаю, в термінах не сильно конечно...
    Ви ж радите переговорити з кимось з майстрів справжніх? а зараз на форумі я говорю не з справжніми майстрами? схема є, чи очно чи на форумі по схемі можно сказати буде воно працювати чи ні...навіть якщо майстер сам подивиться в реалі, то схема йому більше скаже ніж вигляд...
    штатним кочегаром не довго прийдеться бути, но спочатку - да, кочегар...да і потім тоже в принципі, це ж не ТПкотел, де раз в сутки закинув дров і забув, тут кожну годину напевно прийдеться докидати, не знаю.....просто з часом буду знати скільки дров закидати, на скільки підніметься температура, на скільки часу вистачить і на термометр дивитись буду все рідше і рідше...це ж камі а не котел, кочегаром хочеш не хочеш, а прийдеться
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2017
  10. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    не буде - третій раз.
     

Поділитися цією сторінкою