Реконструкція старої СО

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Vovik07, 28 бер 2016.

  1. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Ось тут чувак непогано розказує

    Ше на їхньому сайті є ролики про розрахунок тепловтрат та теплої підлоги. Але в мене мозги з того всього киплять:facepalm:.

    Враховано , в таблиці вказано як "Потери на КМС Па". Але в мене залишаться старі чугунні батареї і крани на них шарові 3\4" а в них прохід більший чим і 20-ки ППЕ.
     
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2016
  2. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Добрий день , майстри. Сьогодні зустрічався з одним майстром по опаленню , показував свої креслюнки і він рекомендував прокладати ось таке січення труб
    Opalennja Xata 34a1.jpg
    Він мотивує це тим , що батареї чкгунні , обєм води великий і тому потрібно класти 32 трубу. Бо крайня точка в кухні може не прогріватися. Що скажете ? Перестраховка річ хороша , але не дуже хочеться переплачувати за трубу. В мене на одній гілці 8000Вт батарей , на іншій 2300Вт . По словаю @Voyutichi, якби й 25 - та труба підійде.@Voyutichi, що скажете про програму Valtec?
     
    Останнє редагування модератором: 8 кві 2016
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    розмір труби визначається кількістю води, яку треба передати через цю трубу вашим (саме вашим) насосом. Величина радіатора не впливає на розмір труби. Якщо ваш насос подасть у найвіддаленіший радіатор необхідну кількість теплоносія через тоншу трубу - тоді можете зменшувати діаметр цієї труби, тільки не перевищіть ліміт швидкості теплоносія в трубі, бо матимете "симфонію" у хаті.
    Програмою не користувався.
     
  4. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Але чим більший радіатор тим більша його потужність , правильно? відповідно більшу кількість води йому потрібно? В мене звичайний насос Віло 25\6 . Відстань до крайньої точки десь 27м. Я так розумію мій насос качає 6м3 за годину. Тобто 1,66 л\с.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    потужність радіатора визначається не тільки розмірами, а і температурним режимом експлуатації.
    Можете подати на нього гарячіший теплоносій і тим самим збільшити його потужність.

    то мусите самі собі полічити, які у вас будуть спади тиску на окремих ділянках гілок опалення вашої розводки.
     

Поділитися цією сторінкою