Шина+ дисковая пила Festool

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем halvard1957, 26 бер 2016.

  1. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Якщо таким тоном з людьми спілкуватись, звичайно не купиш. ОЛХ не єдине місце, де продають станки.
     
    figarey подобається це.
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    А ви на форумі моральний наглядач?По ділу є що сказати?
     
  3. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Збавте оберти, в мене з вами ніякого " діла" не має.
     
  4. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Вельми шановний Woхhol ,по ділу можу Вам відповісти в лічку,якщо зацікавить ,не слід гарячкувати .Купити можливо по ціні набагато дешевше ніж Ви запропонували на ОЛХ.
    Місце знаходиться в 200 км від Львова ,але не в наші країні ,треба лиш захотіти і пошивилити "батонами".Коли в мене виникла необхідність купити рейсмус ,на нашому олх ,продають або вбиті варіанти,або ціна зашкалює ,ось і подумав про закордон .Тиждень назад привіз ,те що хотів, вибирав на свій смак .Ціна з Україною , різниться на 40-50 відсотків ,при тому що можливо вибрати : Sicar ,SCM ,Griggio ,Casadei ,Felder,Panhans ,тощо .Наші продавани загнули мені сумму ,і я вирішив ,скільки того діла .
    По форматникам Altendorf ,Vertongen можливо підшукати до 1 євро ,більш сучасні варіанти по приємні ціні ,треба чекати ,те саме що й з ринком авто в Німеччині .
    Давайте будем терплячі один до одного ,в такий нелегкий час .Тим паче що ми пов'язані спільною справою ,майструєм своїми руками.
     
    proscal, rost721, special та 2 іншим подобається це.
  5. Pianoservice

    Pianoservice Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Шановні форумчани, чи міг би хтось дати точні розміри (ескіз) з'єднувача для шин-направляючих Festool? ШхДхВ + центра отворів, діаметр, різьба. Дякую.
     
  6. Whisker

    Whisker Інженер

    Повідомлення:
    770
    Симпатії:
    1.982
    Адреса:
    Київ
    Пару питань:
    Про яку макіту йде мова - про заглибну SP6000?
    Чи порівнювали якість різу макітою та фестулом на тій самій столярній плиті?
     

Поділитися цією сторінкою