Своїми руками Стійка під дриль

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем vovan1111, 26 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. vovan1111

    vovan1111 Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    стрий
    Присвоїти номінацію темі можна тут
    ________________________________________________________________________________


    Добрий день.
    Завжди хотів мати у своєму гаражі свердлильний станок, але, пройшовши по магазинам, нічого путнього за адекватну ціну не знайшов. У китайських станках такий люфт, що мабуть, тримаючи дриль у руках з похмілля і то буде менший люфт)))))) Подивився в інтернеті різні ідеї вирішив змайструвати стійку для дриля. Спочатку хотів взяти за основу профільну трубу 50х50 і обварити її кутником, щоб їздив по ній, але там надто великий люфт, тому ця ідея відпала сама собою.Потім знайомий презентував мені рейку (лінійний підшипник) який і послужив головним механізмом для станка.
    На станину використав заглушку, від якоїсь труби діаметром 33,5 см, до якої приварив швелер 10-ку під кутом 90 градусів. До швелера прикрутив рейку і станок практично був готовий. Зварив кріплення під дриль і зробив випуски з полоси під кріплення оськи на яку натягнутий тросик. На рахунок люфту, то він присутній тільки у самому дрелі -він не новий, а у самій рейці він взагалі відсутній.Також, після того як зробив станок, вирішив зробити під нього столик, зробив з того що мав у гаражі, що з того вийшло судіть самі.
    На рахунок фарбування: вибачайте-холодно, як потепліє все обов'язково пофарбую. Здається, коротко описав все.
    Будуть питання пишіть.
    DSC_5964.JPG DSC_5947.JPG DSC_5949.JPG DSC_5950.JPG DSC_5951.JPG DSC_5952.JPG DSC_5953.JPG DSC_5954.JPG DSC_5955.JPG DSC_5956.JPG DSC_5957.JPG DSC_5958.JPG DSC_5959.JPG DSC_5960.JPG DSC_5961.JPG DSC_5962.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 20 кві 2016
    Maksim II, Odissey, tvoymir та 4 іншим подобається це.
  2. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    во от это уже я понимаю - это похожее на стойку сверлильного верстака - хорошая работа несмотря на то что там дрелька!
    надеюсь что в перспективе там будет стоять двигатель и шпиндель))) и будет ваша мечта полной
    и вам помогать!
    --- добавлено: 26 бер 2016 у 21:08 ---
    PS - описания чуть подробнее добавьте - и будет вам значок ))) нет не пионера а конкурса
     
    Останнє редагування модератором: 3 кві 2016
    vovan1111 подобається це.
  3. vovan1111

    vovan1111 Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    стрий
    Я здається і так все докладно описав,якщо щось не зрозуміло запитуйте-я відпишу.А писати багато лишнього і не по ділу думаю не має сенсу.
     
    edde та djclyde подобається це.
  4. Alles

    Alles Майстер

    Повідомлення:
    124
    Симпатії:
    23
    Такой механизм жалко под дрелью оставлять! Нужно полноценный станок делать!
     
    Maksim II, edde та pavlentiyss подобається це.
  5. vovan1111

    vovan1111 Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    стрий
    Звичайно що хотілося б мати повноцінний станок але на даний момент мені для моїх потреб цілком вистачає дрельки на 1 квт .Якщо буде потреба щось поміняти то думаю перероблю без проблем.
     
  6. alexow

    alexow Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    який типорозмір рельсової направляючої? На самій рельсі повинно бути вказано. Такі рельсові пари використовують в токарних, фрезерний та ін. станках. Вони дуже точні і дорогі. Якщо це ПРЕЗЕНТ (я так зрозумів подарок), то не дешевий
     

Поділитися цією сторінкою