Как построить гараж своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Бакс, 2 гру 2009.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Стандартний розмір гаражу (як в кооперативах) 6х4. Тобто на дві машини потрібен 6х8. А ще можна замість двох стандартних воріт зробити одні але широкі. Економія на воротах і на автоматиці. Бачив так у знайомого - сподобалось
     
  2. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Питон, но тогда прийдёться углубить гараж как минимум на 1м.
     
  3. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    И что-то все ни как не могут дать ответ, из чего же строит гараж...
    как по мне то вам нужно строить гараж 4х8...
    для этого купите ракушняк... (если гараж будет капитальный)
    сделайте стены в кол камня 20см...и потом оштукатурьте их песчано-цементным раствором...
    но если не хотите строить капитальный гараж, тогда нужно варить из металла…
     
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    это тоже самое что спросить"Из чего мне дом строить?"Гараж должен вписываться в окружение во дворе.
     
  5. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Я свій гараж збудував (вірніше прибудував до ще одного гаража) по американській системі. На каркас для стін використав деревянний брус 50*100 мм, крокви на дах 50*150 мм. Все обшив OSB. Дах накрив бітумною черепицею. На стіни з наружної сторони буду кріпити пінопласт і робити "Короїд" (це вид штукатурки). На цей гараж я витратив 12 тис гривень. В цю ціну входить фундамент вірніше бетонна плита під весь гараж і автоматичні ворота. Якщо комусь інтересно виставлю фото.
     
  6. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    yarek, звісно цікаво!
    А чому замість фундаменту вирішили поставити плиту? Вона заодно і виконує функції полу?
     
  7. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Дякую за запитання.Поставив я плиту для того :по перше щоб в друге не займатись бетонними роботами (бруд,вода самі розумієте), по друге підлога вже готова,а по третє мені потрібна була рівна площина для монтажу стін.
     
  8. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Ну я тоже хочу себе строить гараж и буду скорей всего тоже заливать плитный фундамент, его еще называют плавающим...
    и ему по барабану все сезонные перемещения грунта (он двигается вместе сними). и стены не трещат...
    хочу выкопать котлован 4 0см, потом засыпать песчаную подушку 20 см постелить гидроизоляцию (рубероид или толстую пленку)..
    потом из арматуры 12 мм сделать двойную сетку 20х20 см и потом залить плиту 20 см... думаю для гаража 8х4.5 пойдёт..
     
  9. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    У мене взагалі мрія збудувати такий гараж із мансардною кімнатою нагорі (по деревяному перекриттю). А потім ззаду гаражу впритик знову ж на плитний фундамент добудувати гостьовий будиночок з сауною, мансардою і виходом на цю ж кімнату над гаражем. Не знаю, чи реально це, і що треба врахувати (особливо чи реально плитні фундаменти впритик заливати, чи ні) Хто знає?
     
  10. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    ну я считаю, что нужно лить сразу плиту под оба строения...
    сначала построить гараж, а уж потом гостевой домик пристроить...
    хотя если из плиту которая под гаражом выпустить арматуру и потом связать с арматурой которая будет под домиком может и проканает..(теоретически)...
     

Поділитися цією сторінкою