Твердопаливны котли ХАРАКТЕРИСТИКИ реально працюючих котлів

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Юра Консультант, 24 бер 2016.

  1. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Звісно не суттєво наприклад вугілля з 1кг видасть 7,8-9,8 кіловат а дубові дрова десь 4 - хіба 100% це різниця - аааа я забув що не вмію рахувати
     
    Останнє редагування модератором: 7 кві 2016
  2. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    @Юра Консультант, Я б спочатку запитав чим ви будете палити ??? Якщо деревом - то так 20квт котел реально десь 7 би видав, чи я помиляюсь ???

    А чому 20 кіловатний котел має видати тільки 7 кВт?

    Тепер зрозумів ви про вугільні котли мову ведете.
    А до чого вони тут???????
    Чи для вас шо вугільний, шо дровяний це те саме.
     
  3. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    А я про що - мені ще жоден покупець не прийшов з даними про тепловтрати, а так хочеться найкращими котлами торгувати, звісно зроблю табличку - тільки потрібно щоб шановні майстри не вчили мене жити а надали якісну інформацію - я не думаю що майстрам всерівно що клієнту встановлювати. Друзі - форуми не для сварок, а для того щоб ділитись інформацією - не можна говорити що я тупий та не освідчений - покажіть краще де я помиляюсь, і підкажіть щось по суті !!!
     
    romanx подобається це.
  4. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Ви не не вмієте рахувати ВИ ЗАПЛУТАЛИСЬ!!!!
    ось дивіться:
    поряд стоять два котли з однаковими налаштуваннями, через них однакова витрата теплоносія, однакова Тподачі та Т обратки. В одному горить вугілля в іншому дрова.
    Як на вашу думку потужність різна?
     
  5. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    На скільки я знаю практично всі твердопаливні котли калібруються на вугіллі тому що дерево не має сталої тепловіддачі ??? Я помиляюсь ? Де про це детальніше можна почитати ??? Підкажіть будь-ласка
    --- добавлено: 30 бер 2016 у 13:17 ---
    Температура горіння дубових дров десь 900градусів а вугілля -1200 - думаю що різна, і ще різну кількість повітря потрібно щоб горіння підтримувати - чи не так ?
     
    Останнє редагування модератором: 7 кві 2016
  6. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Програма мінімум

    Теплота
    тепловий потік
    теплопередача
    теплопровідність
    тепловий опір
    тепловтрати
    теплотворна здатність палива
    теплота згорання палива
    --- добавлено: 30 бер 2016 у 13:21 ---
    Я ж вам задав запитання з чіткими умовами, а ви про х.з. шо.
    --- добавлено: 30 бер 2016 у 13:23 ---
    ви знову плутаєте процеси.

    Я не зі зла це все. Зазвичай воно людям і нах. не треба. Я сам знаю дуже мало. Просто якщо ви створили таку тему, то попередньо треба освіжити знання фіз. процесів.
     
    Останнє редагування модератором: 7 кві 2016
  7. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Ну то поясніть ??? От добре 2 котла поряд з однаковими показниками - ну ок, але фізично для горіння дров і вугілля потрібні різна кількість повітря, горять вони при різних температурах і час згорання зовсім інший - тому вже не можуть бути одинакові налаштування - Чи я не правий???. Давайте інший приклад розглянемо котли по типу свічка (сваг, кендл, стропува та інш) на вугіллі горять 4доби, а на дровах 1добу - для дров вистачає механічного терморегулятора, для вугілля - тільки вентилятор. До мене щось не доходить істина
    --- добавлено: 30 бер 2016 у 14:02 ---
    Ще приклад з власного досвіду. Ціла вулиця абсолютно ідентичних будинків ( СССР побудувало ) однаково неутеплені - тобто по тепловтратам абсолютно ідентичні (приблизно 100м.кв. В 1 стоїіть ТК 20, в 2гому 30, в третій я встановив 13тку - здогадайтесь який будинок найшвидше прогрівається, в якому будинку 22 градуса, 2 завантаження на добу і найменший розхід дров ??? і як я можу вірити в те що написано в паспортах, таке враження що хто що хоче те й пише, як розібратись, як правильно котли підбирати ???
     
    Останнє редагування модератором: 7 кві 2016
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    я думав Ви нам про це підкажете.hello
     
  9. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Час горіння котла і його потужність це різні поняття.
    до попереднього мого списку додайте Потужність!
    Все я пас.
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    :-D
     

Поділитися цією сторінкою