Помощь в проектировании СО на ТТ котле и ПП трубах с ПЦ , ЕГР и контуром ЕЦ

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Stalker-3, 23 бер 2016.

  1. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    Моя любимая ППр трубы вот эта (фото ниже, специально для вас тоько что сфоткал). И даже на нее уже года три не даю людям гарантию.
    По остальным вопросам обращайтесь к Вашему куратору. У нас, у столичных срантехников, смотрящий по Лембергу Андрюха Мурава.
     

    Вкладення:

    • IMG_2549.JPG
      IMG_2549.JPG
      Розмір файлу:
      93,8 КБ
      Переглядів:
      23
    • IMG_2550.JPG
      IMG_2550.JPG
      Розмір файлу:
      115,1 КБ
      Переглядів:
      21
    • IMG_2551.JPG
      IMG_2551.JPG
      Розмір файлу:
      103,4 КБ
      Переглядів:
      21
  2. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    @Сергей 31, ви пропустили 4 ієрогліфи, а саме "1MPa". Цим все і сказано.
    --- добавлено: 24 бер 2016 у 13:30 ---
    А ви представник виробника, що даєте гарантію на труби?
     
    Останнє редагування модератором: 1 кві 2016
  3. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    Не, я не продаван, продаванов я люблю тролить, я монтажник.
    Ну а гарантия на работы это обязательное условие, даже дома обслуживаем которые сделал.
    Мало того, выезд к заказчику после звонка в течении одного часа. По этой причине я со своими ребятами одновременно в отпуск не ходим.

    Правда не обычные условия для горных сантехников?
     
  4. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
  5. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    Понимаете, между нами есть разница. Вы до корки проштудировали мануалы продаванов, а я этим писулькам верю не до конца. Я любой материал которым начинаю работать испытываю самостоятельно.
    В том числе и на давление.

    Пару фоток на стойкость ППр трубы к замерзанию:
     

    Вкладення:

  6. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    А, то ви мене знаєте. А може я також говорю з практики? Я не є ярим прихильником ППР, але як дешевий варіант підходить. І стоять такі системи більше 6 років без проблем, та й стоятимуть далі.
    P/S скиньте фотки засраної стальної труби... А мороз+вода і сталь розірве.
     
  7. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    О, так мерятся с практиками у кого какой разводной ключ мое самое любимое дело. Вот на фото моя последняя котельная. Покажите, что Вы сделали.
     

    Вкладення:

    • DSC07720.JPG
      DSC07720.JPG
      Розмір файлу:
      183,9 КБ
      Переглядів:
      38
    Uh0 подобається це.
  8. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
  9. Stalker-3

    Stalker-3 Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Дякую.
    У вкладенні остаточно домалював схему системи- подивіться, будь ласка, можливо дещо підправити потрібно.

    Стосовно пайки труб - зазвичай всі роботі роблю сам - так як не довіряю майстрам.
    Паяльник у мене не супер-пупер, але проблем при пайці з ним досі не з'являлось http://zenit-profi.com.ua/pajalnik-dlja-plastikovyh-trub-zenit-zpt-1800.html
    В принципі складного нічого немає - відрізаємо трубу- знімаємо з зовнішнього краю фаску, знежирюємо місця з'єднання, нагріваємо паяльником і вставляємо один в одного не прокручуючи і не засовуючи сильно далеко- щоб не зменшити внутрішній діаметр труби. Так як труба армована скловолокном, а не алюмінієм- фрезою знімати нічого не потрібно.
    Стосовно ПП труб- у мене брат працює в компанії, що займається продажем труб для водо-газо постачання, каналізації, та обладнання для їх пайки, відповідно труби буду брати у його перевірених партнерів і нормальної якості.
    якщо при експлуатації на подачу не подавати більше 80 градусів теплоносія- думаю років 10-15 прослужить, а може й більше.
    Навіть якщо щось з ПП мені не сподобається- перероблю на метал- це зараз не настільки суттєво, мене більше цікавить правильність обв'язки котла і всієї системи в цілому.



    Дача3.jpg
     
  10. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    @Stalker-3, триходовий краще поставити з налаштуванням, щоб був якийсь діапазон регулювання. Вибачте, нагадайте, циркуляція котел - буфер природня?
    --- добавлено: 24 бер 2016 у 17:46 ---
    @Stalker-3, при темп. напорі 50 град, 1 м радіатора 22 h600 віддає прибл. 1700 Вт
    2 пов 2,4м=4080 Вт - 175 л/год - на 25 трубі ППР 46 Па/м на 20 трубі ППР 140 Па/м
    1 пов 2,8м=4760 Вт - 204 л/год - на 25 трубі ППР 62 Па/м на 20 трубі ППР 185 Па/м
    п пов 1,8м=3060 Вт - 132 л/год - на 25 трубі ППР 30 Па/м на 20 трубі ППР 85 Па/м
    Разом 12 кВт - 511 л/год - на 25 трубі Сталь 41 Па/м на 32 трубі Сталь 10 Па/м
    Рекомендовано приймати у вашому випадку до 100-120 Па/м.
    Можливо попробуйте поставити термостатичні клапани без головок, щоб дешевше, а з часом доставити...
     
    Останнє редагування модератором: 1 кві 2016

Поділитися цією сторінкою