По электрорубанку подскажите

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем bogdansv, 21 бер 2016.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Цитата с вудтулс, сравнение рубанков похожих визуально : Макита и Интерскол.
     
    ValentinWood подобається це.
  2. ValentinWood

    ValentinWood Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Lviv
    Дякую, за таке порівняння Интерсколу і Макіти. Зрозуміло, що Макіта краще. В Макітах ззаявлена потужність відповідає, якщо написано 650 Вт, то так воно і є. Я також багато чув поганих відгуків про Интерскол. Та і сам бачив як там непаралельні підошви, дивився на ринку приставивши металеву лінійку. Я також не є прихільник Интерсколу, написав тому що ціна привабила. А вирправити кажуть можно. На Ютубі є відео на каналі Андрія Ярмолкевича як це можно зробити. Звичайно краще взяти Макіту за 2 тисячі ніж щось інше. Як я вже писав Макіта є Макіта))). Я був би вдячний за ссилки на Макіти. Перегляну може щось і собі виберу))).
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Вечером поскидаю ссылки
     
  4. halvard1957

    halvard1957 Бригадир

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    Житомир
    Свои пять копеек вставлю, имею Фиолент, старой марки не помню уже, ножи еще шли двусторонние затачиваемые. Так вот ножи затупились ,пошел на рынок заточить,получаеся дешевле купить новые китайские ,ну я так и сделал, а в новой модели уже идут двухсторонние одноразовые.Теперь по функционалу .мое мнение рубанок лучше китайца . Одно но не удачное решение выброса стружки, нужно что то колхозить.
     
    Олександер_1 та Erni подобається це.
  5. halvard1957

    halvard1957 Бригадир

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    Житомир
    Я тоже с Житомира.
     
  6. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    світ тісний! це добре, бажано заповнити свій профіль, тоді це знатимуть всі форумчани!
    Вітаю всіх зі Святом Воскресіння Христа!
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Ну все, я отстрелялся , приехал мне рубанок.
    Макита 1911b , состояние очень хорошее, видно что б.у, но очень легкое. Надо ножи наточить , а так всё идеально.
    По деньгам 2360 грн с доставкой.
     
    Petko та Erni подобається це.
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    А сегодня и рейсмус приехал.
    Денег он щас дурных стоит, нашел , люди купили 4-5 лет назад , стоял, вобщем новый, но хранился , ценник получился намного гуманнее чем сейчас в магазине. И в комплекте отдали запасные ножи новые тоже.
     
    Erni подобається це.
  9. Toptools.com.ua

    Toptools.com.ua Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    Доброго дня,я б вам радив ще глянути в сторону STANLEY STPP7502 Ціна хороша,та й 2 роки гарантії.Тим більше для ваших робот великої мощності не потрібно.А щодо ножів,практичніше будуть одноразові.
     
    Останнє редагування модератором: 24 чер 2016
    ValentinWood подобається це.
  10. ValentinWood

    ValentinWood Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Lviv
    Дякую! Як раз такий і купив. На своєму каналі Ютуб вже виклав відеогляд цього рубанка.
     
    Останнє редагування модератором: 24 чер 2016

Поділитися цією сторінкою