Посоветуйте с циркуляркой

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем Андрей Леонтьев, 20 бер 2016.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Щось не зрозумів.
    Я пропонував всю циркулярку з її платформою покрутити вверх ногами до "дошки" . Платформа задає 90град , ліфт і нахил працюють як звичайно тільки в перевернутому стані
     
  2. vitalik_only

    vitalik_only Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Можливо макіта краще зроблена, бо бош gks 190 не тримав налаштувань. Особливо з глухими пропилами. Постійно з кутником і лінійкою бігав.
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Платформа добре фіксується відносно пилки( диска) , якщо покрутити до дошки то воно собі стоїть так як виставив, без проблем. Пробував і під кутом і різну глибину пропилу .
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Тільки що мені не подобається , треба якусь поставку робити, ато я через лист ДСП прикрутив і вже втрачається майже 20 мм пропилу, а ті 40 що залишаються наче і малувато, треба лист металу використовувати.
    Через це навіть хотів купувати ще одну циркулярку з більшим диском
     
  5. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Мой опыт, это опыт обычного домашнего хозяина частного дома, которому раз в сто лет требуется выполнить какие-то работы и хочется их сделать по-человечески. :)
    Слепил такой стол
    стол.jpg
    использую его как леса, сварочный (есть вкладыш из профтрубы для этого дела), верстак и т.д, в т.ч. как основу циркулярки из ручной пилы Ребир. К пиле прикручены два уголка, последние укладываются в уголки стола, сама пила от перемещения вдоль фиксируется к поперечине стола. К уголкам пилы струбцинами фиксируется направляющая планка для пиления. В результате-циркулярка, с которой работать намного удобнее, безопаснее и точнее. Например, распустить 20-ку доску на 10мм рейки-легко.
     
    Останнє редагування: 13 чер 2016
  6. vitalik_only

    vitalik_only Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Я свій стіл клеяв з 2-х листів, з яких ламінат роблять. Відповідно у нижньому вирізав диру на розмір підошви циркулярки, тому крало приблизно 10-12 мм. Зараз стіл використовую як робочий вестак для збирання , поклейки.
     
    bogdansv подобається це.

Поділитися цією сторінкою