Посоветуйте с циркуляркой

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем Андрей Леонтьев, 20 бер 2016.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Це хороша ідея,тим більше таку пилу можна використовувати для розпиловки по саморобній шині.Шину можна зробити з тонкої фанери навіть три метри дрвжиною.Коли потрібно ставити в стіл коли потрібно різати в руках.Я ріжу ручною пилою 1400 ватт дубову дошку 50-ку вздовж,щоб не тягати лишній раз по станку,вага такої дошки буває 60-70 кг.
     
  2. Андрей Леонтьев

    Андрей Леонтьев Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Хмельницкий
    может за эти деньги купить ручную циркулярку человеческую и сделать самому станок?Я вот только не пойму как
    Может купить ручную цирклярку и сделать себе станок из фанеры?Я вот только не представляю как сделать линейку точную до каждого мм.И очень мне нравитса как быстро на станках можно менять размер а не струбциной прикручивать ее с линейкой школьной как делаю это я каждый раз.Тем более я все из сосны делаю.Так сказать начальный уровень.студент пока.
     
    Останнє редагування модератором: 21 бер 2016
  3. halvard1957

    halvard1957 Бригадир

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    Житомир
    Это пласмасовая игрушка чтобы включить и пожужать немного .А Лучше обратится к Папе Карло с Нетишина он сделает которая будет пилить нормально.
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Это щас про макиту 5704?
     
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Вона там вже довго продається,не працює плавний пуск,а значить вмерла електроніка і підключили напряму.Хоча старі Фестули були невбиваємі,пахали по 40 років і дальше пашуть.
     
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я зараз хочу собі рейсмус . читав про вибір людей між Макіта та Метабо. Наткнувся на текст одного гурмана, в нього Метабо , щось йому в рейсмусі не вистачало плавного пуску, він поставив його від якоїсь болгарку 230оі. Тобто я так розумію цю несправність можна і так виправити. І якщо циркулярка потрібна в станину то тут важливо щоб механіка була добра. І ще + що це ж якийсь там фестул а не китайське чудо.
     
  8. halvard1957

    halvard1957 Бригадир

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    Житомир
    У меня на работе стоит рейсмус Метабо, тяжелый, чтобы провернуть ручку нужно отжать рычаг и так все времяю. Это не совсем удобно. У макиты такого нет и легче в разы ,по поводу ножей , так и у метабо одно разовые и стоят не кисло. И вообще что-то Метабо по деревообработке делает хреновый инструмент. Есть ленточка так мое мнение это детская игрушка, уж лучше сделать самоделку, Рубанок метабовский тоже лежит без дела.
     
    bogdansv подобається це.
  9. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Придбав ось таку китайську цяцьку, вже три роки вулики клепаю. Правда маю ще й стаціонарну саморобну з двигуном на 5,5 кВт на три фази. Але як для студента досить непогана річ.

    Дисковая переворотная пила ЮГРА Энергомаш ЮЦ-2500 Profi
    [​IMG]
    --- добавлено: 27 бер 2016 у 14:02 ---
    Ключеве слово - переворотна.
     
    Останнє редагування модератором: 4 кві 2016
  10. vitalik_only

    vitalik_only Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Проблема в тому, що важко отримати кут 90", а якщо доб"єтеся його то, або пожертвуєте ліфтом, або нахилом диску, а можливо все разом. Пробував вставити бош в стіл, так хорошого різу і не добився. Або пила просідала, або кут тікав.
     

Поділитися цією сторінкою