Посоветуйте с циркуляркой

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем Андрей Леонтьев, 20 бер 2016.

  1. Андрей Леонтьев

    Андрей Леонтьев Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Хмельницкий
    Давно на нее смотрю из за цены.(2500)мощность 1200 обороты 4800 глубина тоже подходит 48мм.Как думаете стоит брать?Или взять подороже? Переглянути вкладення 135620 Смущает мощность немного. nastolnaya-czirkulyarka-utool-uts-8-080115153644.jpg
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    У мене саморобка із двигуном від гідрофора на 1,1кВт.( 230В.) для побуту вистачає, але дошки нею не розпустиш.
    Ціна приваблива у цієї. Якщо до неї мати іще велику, то варто брати.
     
  3. Андрей Леонтьев

    Андрей Леонтьев Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Хмельницкий
    Мне тесть сделал.Стоит трехфазный движок.Обороты такие что скачет по полу.но недостаток что надо идти к теще на соседний участок с досками и пила сама криво режет.В смысле квадрат сделать сложно
    --- добавлено: 20 бер 2016 у 18:13 ---
    А бывает надо врезать планочку иди с ней к черту на кулички
     
    Останнє редагування модератором: 28 бер 2016
    leshiy_40 подобається це.
  4. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    за такие деньги неплохая - собой представляет обычную дисковую пилу вмонтированую в станину
    --- добавлено: 20 бер 2016 у 22:13 ---
    главное щетки вовремя менять - и не перегревать
     
    Останнє редагування модератором: 28 бер 2016
  5. Андрей Леонтьев

    Андрей Леонтьев Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Хмельницкий
    я думаю что мне в самый раз.чтоб под рукой была.понятно что не фонтан Макита пока не по карману
     
    Останнє редагування модератором: 28 бер 2016
    leshiy_40 подобається це.
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Це звичайна "консервна банка" ....Нормальний пильний диск на це чудо буде коштувати половину ціни пили а той що там стоїть довго не прослужить.Такі пили дуже делікатні і пригодні здебільшого різати фанеру або щиток до 30 мм,точності і надійності від неї не чекайте.Рано чи пізно на ній захочеться пильнути чогось грубшого і твердішого(щоб не йти до тещі) і відразу станете клієнтом сервісу запчастин.

    Обслуговування(налаштування,ремонт,техогляд,знання вузлів та принципу роботи)необхідні для продуктивної роботи на деревообробних приладдях та механізмах.Якщо вибирати по ціновому критерію то потрібно знати що 2500 це на сьогодні менше 100 доларів з яких ще заробили наші перекупники,тому про внутрішній вміст можна тільки здогадуватись.
     
    vitalik_only, serhio70 та leshiy_40 подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @woxhol,

    На малюнку красива, а як в ділі важко сказати.
    Хоча... - якщо по заробітках не таскати, то трохи послужить.(хто сказав, що двигунок там синхтонний???)
    Ціна її 2279грн.

    а... розібрався...
     
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    @leshiy_40, ну так,я ж не знаю людині "шашечки чи їхати",кому ріже та й ріже а кому має "співати".Співати вона не буде точно а різати тонкомір.....буде звичайно,довго чи ні то як повезе.
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    За такі гроші, заради стола можна брати, а згодом впихнути асинхронника на 2.2кВт.
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    А якщо купити Макіту 5704 і покрутити іі до саморобноі станини?
    Я так користуюся . купив в ломбарді за 1000грн таку макіту, зробив примітивний стіл з паралельним упором - користуюся і так і як ручною циркуляркою
     

Поділитися цією сторінкою