Своїми руками LED-освещение из подручных материаллов с минимумом расходов

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем djclyde, 20 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    96,0%
  2. Ні

    4,0%
  1. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    Сьогодні мені знову було нудно.

    нещодаво замінив на роботі світильники тому що в старих повиходили зі строю баласти
    от сьгодні вирішив переробити одного світильника на світлодіоди

    старого світильника - розібрав , витягнув з нього увесь лівер , та вирішив його зробити дещо коротшим -
    1. зняв увесь пластик та обрізав по довжині 300 мм
    2. нарізав світлодіодну стрічку шматками по 50 мм а до того обрізав її по ширині - вийшла ширина замість 8мм 5 мм - шо дозволяе більш щільно її росмістити
    3. з шматка алюминію від залишку підвіконня вирізав пластину для монтажу світлодіодів
    4. обрізав скло по розміру бормашиною за потрібною довжиною
    5. розклав та приклеїв до алюмініевої пластини світлодіоди
    6. далі спаяв всі шматки стрічки по краям

    за результатом ми отримали світильника розміром 450мм\130мм з потужністю 12 ватт що замінюе нам звичайну стоватну лампочку
    живлення 12вольт стум 1 ампер - блк живлення буде розміщено всередині світильника
    ( між пластиною та корпусом після переробки місця як на майдані героїв україни )

    IMAG0233.jpg IMAG0234.jpg IMAG0235.jpg
    розрізаемо стрічку
    IMAG0236.jpg
    IMAG0237.jpg IMAG0238.jpg
    розбірка плафона IMAG0239.jpg нарізана лента та обрізаний плафон
    IMAG0240.jpg IMAG0241.jpg вирізана пластина на яку приклеюемо шматки стрічки
    IMAG0242.jpg IMAG0243.jpg Спаювання стрічок світлодіодів до купи
    IMAG0244.jpg
    IMAG0245.jpg IMAG0246.jpg IMAG0247.jpg IMAG0248.jpg IMAG0249.jpg IMAG0250.jpg IMAG0251.jpg
    далі планую зробити ще одного такого та в нього розмістити додатково акумулятори 18650 з розрахунком на 10 годин роботи власне 6 акумуляторів + блок заряду + перетворювач з 3.7 на 12вольт та перемикач для штатного та аварійного режиму - в аварійному режимі релле буде саме перемикати світильник на акумулятор при відсутності єлектрики в мережі!
    --- добавлено: 23 бер 2016 у 19:12 ---
     
    Останнє редагування модератором: 31 бер 2016
    Энки, Т.М., X-TAZ та ще 1-му подобається це.
  2. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Погоди, погоди! Насколько я понимаю, урезая ширину ленты мы убираем ту дорожку, которая проходит транзитом на сдедующие три светодиода ленты?! Ведь так!? Она типа нам не нужна, бо куски сложены радом! Нормально получается.! Но давай ещё раз о цене- сколько по стоимости выходит лента , ушедшая на этот светильник и блок питания?
     
  3. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    верно!
    именно! в данном случае она только место занимает)))
    первый раз я так сделал - кода паял на вытяжку - шоб больше влезло ибо там места мало)))

    два метра 40 см - покупал раньше по 11-90 сейчас 14-80 и 15-40 у нас магаз мир света и цены у них ниже чем у этих - советчиков что на предидущей странице постили
    а блок питания китайский типа айфоновская зарядка - переделаный - цена 30 - 60 грн опт - розница
    --- добавлено: 23 бер 2016 у 21:45 ---
    вот еще
    http://tab-parts.com.ua/zaryadnye-ustroystva/12v-volt
    http://ardu.net/ru/istochniki-pitaniya/191-blok-pitaniya-12v-1a-power-supply-139326331.html

    но я их в мире света по 54 грн беру 2х амперные и трехамперные по 87 и 93грн - и это без скидок
     
    Останнє редагування модератором: 31 бер 2016
    X-TAZ подобається це.
  4. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Ну вот и получаем- 16+16 + 8 - это 40 грн за 2,5 м ленты. Плюс 54 грн блок питания. Уже 94 грн! Ты говорил что выходит как лампа на 100 ватт. Вобщем я покупал за 85 грн светодиодную лампу цоколь е27 на 10 ватт. Ну не знаю шо лучше светит- эта максус лампа или твой светильник на 94 грн! Если он светит как две максусы то получается да- в два раза дешевле!
     
  5. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    IMAG0230.jpg IMAG0229.jpg IMAG0230.jpg
    эту я делал туда где нет плафона и для возм подключения к акб

    дисплей и три шестиватных махуса и настольная лампа с махусами
    еще одно фото убежало
    --- добавлено: 23 бер 2016 у 22:10 ---
    и вот все вместе IMAG0232.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 31 бер 2016
  6. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Ну да- на вид хорошо светит. Но лучше сравнивать в самой комнате находясь. Я вот реально увидел что 10 ватт максуса СД светит лучше, чем 20 ватт экономка максус в одной и той же комнате, в одной люстре.
     
    barnych подобається це.
  7. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
  8. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.099
    Симпатії:
    4.767
    Адреса:
    Чернігів
    Я недавно купил горсть каких то Епистаров трехваттных, но что то руки до них пока не доходят.
    По быстрому блоком питания проверил - светят очень ярко.
    Могу прислать парочку для экспериментов.
     
  9. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    @Karmadon, доброго вечора! давненько вас не бачив

    то колись давно вони були цікавими - а зараз їх купа бо-ж майже у всіх ліхтариках стоять вони
    в маленьких стоять 1вт
    а в більших ліхтариках 3вт

    дякую вам за пропозицію але не треба - маемо таке й до ньго руки не хочуть йти

    зараз мені цікаво переробити такого ліхтаря під 10 ват світлодіод але в нього розміри 29х32мм
    шукаю корпус типу від шокера великого щоб СД вліз з радіатором
    --- добавлено: 24 бер 2016 у 19:46 ---
    доречі - кому цікаво то знайшов недорогу контору по ардуино , світлодіодній продукції та різній дрібнятині електронній http://ardu.net/ru/39-svetodiodnaya-produkciya
     
    Останнє редагування модератором: 1 кві 2016
    Т.М. та Karmadon подобається це.
  10. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    готов! осталосьтолько поехать к родителям и прикрутить его. IMAG0253.jpg IMAG0252.jpg
     
    Т.М. подобається це.

Поділитися цією сторінкою