Своїми руками Багатофункціональний вібростіл

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Bohdan19, 19 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Знакомо.
    После того как у меня полетели шарикоподшипники на валу эксцентрика я поставил по два подшипника, через месяц заменил на роликовые подшипники, а когда надоело бегать по токорям - купил вибромотор б/у за 100 у.е. Через 7 лет, надоело торговать шлакоблоком и я успешно продал все за теже деньги.
     
    Останнє редагування: 1 тра 2016
  2. Alles

    Alles Майстер

    Повідомлення:
    124
    Симпатії:
    23
    Можно просто сделать глубже ручей на шкиве. Он же клиновый, трение останется тем же.
     
  3. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Я роблю для власних потреб. Продукцією торгувати не збираюсь.

    Та достатньо глибокі, особливо на валу ексцентрика.
     
  4. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Скільки квадратів у день ви плануєте заливати?
     
  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    В тиждень 4.
     
  6. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго вечора. Для "модернізованого" вібростолу використав клиновидний ремін 1180.
    IMG_1110.JPG
    Так він сидить на шківу двигуна:
    IMG_1101.JPG IMG_1100.JPG
    Таке кріплення ексцентричного валу та ременя на шківу:
    IMG_1102.JPG IMG_1103.JPG IMG_1104.JPG IMG_1106.JPG IMG_1105.JPG
    Регулювання натягнення ременя здійснюватиму мотором:
    IMG_1109.JPG
    Вимикач та 3-х фазна вилка:
    IMG_1107.JPG
    IMG_1108.JPG
    Попереду на валу кришки вібростолу зробити ексцентрик.
     
  7. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Вы б под гаечки разрезные шайбы(шайбы Гровера) подложили, бо без них моветон переходящий в конфуз.
     
  8. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Під лівими гайками є гровери. З правого боку тільки на нижньому болтику є, бо на верхній не вліз. Довші болти там не влазять через окружність мотору. Купив туди дві гайки з полімерними втулками, щоб не розкручувалися.
     
  9. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Сьогодні насвердлив близбко 12 дірок діаметром 7 мм на валу кришки столу, а точніше в тій частині, яка колись була якорем двигуна. Цього мені здалось замало і я болгаркою зрізав близько 15% якоря. Поставив на вібростіл кришку, зробив натяжку ременя і поставив сито для просіювання мучки. Оберти двигуна 1467 об./хв. явно замалі при такому ексцентрику. Шківи приблизно одинакові: 160 мм по ременю на моторі та 162 мм на валу. На вал виходить 1449 об./хв. Відразу стала помітна різниця при просіюванні на попередньому двигуні. Результатом я не задоволений. Тому вирішив демонтувати якорь з валу. Розбирати повністю конструкцію і збивати якорь з валу не схотілось, тому зробив два поздовжніх розбили болгаркою на якорі з протилежних сторін і якір відпав сам. Правда сточив близько 60% диску болгарки діаметром 180 мм. З якого металу зроблено цей якір? Завтра планую приварити до валу з одної сторони шматок металевої полоси, товщиною 10 мм. Після випробувань відпишусь.:Hi:
     
  10. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Приварив ексцентрик з пластини 90х35х10 мм. Здалось замало, тому приварив стару зіпсовану колодку.
    IMG_1112.JPG IMG_1111.JPG
    Випробував при просіванні мучки. Сіє добре. Та мені здалось, що для вібрування бруківки завелика амплітуда. Відрізав колодку. Випробував - слабенько. Приварив ще половину такої пластини (45х35х10). Тепер в сами раз. Сіє добре. Гадаю і бруківка має добре вібруватись.
     

Поділитися цією сторінкою