Своїми руками Багатофункціональний вібростіл

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Bohdan19, 19 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    А вібростіл ваш сподобався. Я використовував скат від автомобіля як амортизатор, і власне, кришку від стола. Трясти приходилось руками.
     
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Краще не руками а з доступного перфоратором , впирається в площину стола і вібрує добре
     
    Petko подобається це.
  3. skif_svm

    skif_svm Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Херсон
    Когда делал себе бордюры то сделал небольшую столешку на 4 - х пружинах от клапанов, просто прихватил саморезами. Вибрировать приходилось руками, про перфоратор не догадался. А формы смазывал жидким мылом, слегка.
     
  4. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    В принципі виріб функціонує повністі, отже є завершеним. Прошу модераторів додати тему до конкурсу. Стосовно запланованих удосконалень, то це вже в процесі роботи виникають нові ідеї. Тим паче є ще декілка задумів для застосування, але поки думаю як реалізувати: вібростопа для ущільнення мучки під бруківку.
    --- добавлено: 21 бер 2016 у 10:06 ---
    Дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2016
    WRoman подобається це.
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Я когда-то интересовалась как делается плитка вручную. Нашла информацию о том что если в раствор добавляется пластификатор то можно обойтись без вибростола.
     
  7. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Якщо я не помиляюсь, то пластифікатор додається для зменшення кількості води, яку додають у розчин. Чим менше води - тим міцнішою виходить бруківка.
     
  8. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Можу Вас запевнити, що до реального виробництва це не відноситься.Навіть з вібростолом не все так просто, як здається.Подібну інфу видають або недобросовісні продавці пластифікаторів ,або копірайтери які пишуть статті на замовлення, а про бетон знають рівно стільки, як я про особливості харчування полінезійських племен:-D
    --- добавлено: 21 бер 2016 у 15:19 ---
    Все вірно.Тільки зі зменшенням води виникає проблема, як вкласти у форму той "густющий" бетон,і як з нього вигнати повітря.Для того і вібрують, і не кожен стіл з тим справляється, особливо якщо бетон "жирний"
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2016
  9. Alles

    Alles Майстер

    Повідомлення:
    124
    Симпатії:
    23
    Не жалко двигун, хоть и дарёный? Разобьет же вскорости подшипник или крышку. Надо бы эксцентрик на отдельном валу сделать.
     
    Тарасюк та ivan.sichka подобається це.
  10. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Якщо потрібно*трішки для себе* то можливо і витримає.А якщо багато, то однозначно довго не протягне.У двигуна *неправильна* посадка підшипників, як для такої роботи ,у заводських вібраторів посадка підшипника в корпус з натягом, на вал із зазором, а в двигуна навпаки, тому підшипники в двигунах в режимі*вібратора* довго не ходять.Але не варто забувати, що обмотка двигуна теж не дуже любить вібрацію, бо дротик треться об дротик і тоді чекай КЗ.Читав що обмотки якісних вібраторів *лакують* зануренням в епоксидку, при цьому спочатку в *бочці* створюють *вакуум*щоб вийшло повітря між дротиками , а потім дають надлишковий тиск щоб туди забігла смола.Виходить моноліт якому віброція не страшна.У мене ексцентрики на окремих валах ,одна біда, я їх точив з того що*в кутку валялось *як результат раз в рік наварюю і проточую посадки, бо розбиває,треба буде замовити феншуйні, з термообробкою і шліфовкою.
     
    ivan.sichka подобається це.

Поділитися цією сторінкою