Своїми руками Багатофункціональний вібростіл

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Bohdan19, 19 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Та до нас в Ужгород доставка вийде й 50 грн. Тому і думаю. Бо бачив в полімерних банках 0,85 кг. по 80 грн такі самі пірменти виробництва КНР. Є ще розфасовані по 2 кг (175 грн.) мені необхідно приблизно 8 м2 кольорової бруківки для початку. З такою доставкою вийде на одно, що тут брати.
     
  2. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Ну, якщо є з чого вибирати, то можна пробувати і дома купити. Просто я на тому сайті вже два роки закази роблю, і досить оперативно обслуговують.
    --- добавлено: 24 чер 2016 у 23:13 ---
    До речі роблю собі простенький вібростіл. Двигун знайшов від пральки старої - 1350 обертів дає. Схема стола - похожа на вашу. Як щось вийде - покажу фото.
     
    Останнє редагування модератором: 2 лип 2016
  3. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Із задоволееням подивлюсь на Ваш стіл. Чекаю результатів!
     
  4. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Для вібростола використав двигун 1350 об/хв, 180 Вт від старої пральної машини
    Вулики-002.jpg

    Зробив саморобний вал на підшипниках, які вставив у саморобні обойми. Ніяких токарних робіт не проводив, лише зварка і болгарка.

    Вулики-003.jpg
    Ось так виглядає вал на станині
    Вулики-004.jpg

    Ось так виглядає мій стіл. Розміри 600х850 мм, висота 500 мм.

    Вулики-007.jpg
    Вулики-008.jpg
    Вулики-010.jpg

    Двигун закріпив у висячому положенні. Тому що у нього було саме таке заводське кріплення.

    Вулики-011.jpg

    А ось відео роботи стола. Так би мовити пробний запуск. Роботою стола задоволений, але є ще потрібно провести точніші настройки.

     

    Вкладення:

  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Гарно вийшло. Спочатко подумав, що потужності двигуна буде замало, але епізод із вібруванням бруківки переконав у протилежному. :Hi:
     
  6. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Я і сам не сподівався, що такий двигун потягне. Але нині вже заливав на повну потужність. Спочатку засипаю половину форми і формую нижню частину секунд 30. Вібростіл виключаю. Потім докидаю решту і формую верх. При цьому знову вібрую 30-40 секунд.
     

Поділитися цією сторінкою