Своїми руками Дитяча кімната "під ключ", зроблено з любов'ю!

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем -Архитектор-, 15 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    83,3%
  2. Ні

    16,7%
  1. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    ага, 1,80грн./м.п. + 0,20грн. на кіловати = 2грн./м.п. :)
    ціна такого "чуда"?
    не драматизуйте, більша половина "бюджетних меблів" кромкована меламіновою стрічкою, всі порозбухали? тим більше вологе прибирання на кораблі і у дитячій кімнаті трохи відрізняється способом і кількістю води ;)
     
  2. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Вам вирішувати!

    ЗІ
    Ви не дуже доброзичливі! У мене було ще кілька зауважень, застережень, порад по Вашій роботі.
    Тепер - мовчу! hello
     
  3. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    ви образилися, це нормально)), прошу вибачення, якщо жарт був гоструватим))) і щиро запрошую до обговорення.
    просто в дечому наші думки розходяться і це також нормально))
    знайшов вищевказаний силікон (гугл опирався і пропонував лише різні клеї)
    правильний запит "ущільнювач цокольний", для себе знайшов за 24грн./3м.п. (16мм)
    буду в магазині - куплю на всяк випадок, хоча використовувати не планую.
    до речі, ось результати краш-тесту (не мої, взято із строїмдом.ком.юа, знайшов за запитом "дсп боится влаги") "лдсп (кромка пвх) +вода"
    [​IMG]
    і "лдсп (без кромки/вскрито лаком) + вода"
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 бер 2016
  4. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    закінчив збирати шафу. не фотав.
    є проблема - не витриманий рівень :stena: підлоги у місці де буде шафа.
    коротше кажучи потрібно підкладати 4-5мм чогось під нижню передню планку. думаю підсунути кусок хдф чи пошукаю якусь планку...
    п.с. питання до практиків: як кріпиться передня нижня планка? я вирішив її прикріпити на два конфірмати по бокам і посередині на кутничок (бо начебто вгинається трохи, якщо ногою/пилососом стукнути)...
    на цьому поки що все, вибачайте - основна робота кличе kon
     
  5. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Поставьте регулируемые ножки на потай.
     
    -Архитектор- подобається це.
  6. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    я так і думав. це в мене основний варіант))) мої резони проти: в мене опорні бокові стінки, плюс щоб сміття не залітало під шафу, а головне детальки конструктора типу лего і пазли
    ще одне питання: над шафою буде антресоль. шафа виявилося важкою, антресоль повинна бути ще важче. планую її кріпити ось так на 80-100мм шурупи саморізи (до стін, і стелі, стіна і стеля дерево+глиняна штукатурка+склосітка+шпатльовка)
    задня стінка хдф, тому до внутрішніх вертикальних деталей (боковин) прикручу металеві кутники 20-30мм і вже через них думаю крутити до стіни, а прості боковини просто навиліт через дсп, штукатурку і до дерева) зверху до стелі також на виліт просто для підстраховки.
    кріплення антресолі.JPG
     
  7. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Є з упором на бокову стінку. але загальна іх висота десь 50мм. Прибирати майже не можливо.
     
  8. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    перша горизонталь як раз йде на висоті 50мм)
     
    Останнє редагування: 18 бер 2016
  9. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Я б запропонував на шканти, але ви їх не використовуєте, можна зверху пару конфірматів через дно. Ще іноді можна використовувати магніти, це коли потрібно щоб вона знімалася.
     
  10. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    закріпив на два конфірмата прикручені через бокові стінки.
    дякую @Julla - дізнався, що є така штука як силіконовий ущільнювач, є одне місце де він потрібен))

    приймаю всі зауваження, бо з "деревом" серйозну справу маю вперше )))
    шканти купив, але для стільниці і ліжка. ще куплю клей Д-3. (ліжко: планую приклеїти на клей+шканти планки на які потім кріпитиму фанеру (10мм) або ламелі (схиляюся все-таки до фанери). стільниця: клей+шканти щоб зкріпити підвіконник із стільницею, додатково ще стягну мініфіксами)
    для лдсп використовую конфірмати бо не бачу резонів щодо використання шкантів. зовнішні дірки мене не парять, заклею кружочками.
    --- добавлено: 21 бер 2016 у 16:40 ---
    на вихідних мав потужну проблему: зібрав на підлозі антресоль (крім дверок і вкладних полиць), прикрутив на шурупи (3х15мм) двп, почав із товаришем підіймати на місце пмж - і тут допер - ми ж його не розвернемо, кімната у цій частині 2,10м, антресоль 2,09м... трохи для годиться покрутили антресоль в руках (важка, зараза), в цей момент захотілося стати Нео із "Матриці", щоб поглядом розтягти стіни, а потім їх назад стягнути. напряг свій мозок - думав закипить.
    вихід є: розібрав антресоль, залишивши нижню грань і три внутрішніх боковини. потім поставили на стіл (на рівні підлоги не влазить, бо ширина по підлозі 2,07м!!! плюс бокові потрібно якось прикручувати), підняли ще на табурети - о, влізло!!! і вже на табуретах скрутив все те докупи.
    підняли і виставили на стоєвих від кроваті, підставили шафу. зараз все так і стоїть. боковину, що не над шафою буду прикручувати до стіни шурупами (навиліт через боковину), ще парочку вкручу в стелю для надійності.
    під передній край шафи, щоб стояла по рівню довелося підкласти кусок ламінату.

    фото "як я провів вихідні" додаю :))) дякую за увагу і бажаю гарного тижня.
    до завтра.
    2016-03-20_17-21-05_734.jpg 2016-03-21_08-41-38_520.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2016

Поділитися цією сторінкою