Своїми руками Дитяча кімната "під ключ", зроблено з любов'ю!

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем -Архитектор-, 15 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    83,3%
  2. Ні

    16,7%
  1. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    кромкування всіх "лицьових" торців замовив пластиковою кромкою.
    проста арифметика: кромкування коштує 10грн./м.п. (з матеріалом), домашнє кромкування меламіном 2грн./м.п. (час та свої сили я не рахую, оскільки мене воно не "напрягає" плюс мені подобається "щось робита своїми руками") на 10 метрах - різниця 80грн. економія = вартість автоматичної струбцини.
    головний принцип - не платити там, де немає потреби.
    при сильному замоканні граней лдсп вони набухають незалежно від того меламінова там кромка чи пластикова. бачив на власні очі у знайомих (в них була пластикова).

    кошторис передбачає покупку шаблонів під шкант-конфірмат і покупку/саморобку шаблону під розмітку ручок/петель
    просто не займався цим питанням. кондуктора бачив на олх 20см за 125грн.
     
    Останнє редагування: 16 бер 2016
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    За то і мова. Я для простоти розмітки. крою мебель таким чином, жеби поличкі. або іньше деталі можно вікростаті в розміці. або як упор для шаблона. :)
     
  3. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    невірно порівнювати одиничне замовлення із серійним виробництвом. на те воно і серійне, що уніфіковано багато чого :) (звідси мінуси менша індивідуальність і утилітарність, індивідуальне креслення має в цьому переваги перед серійним, мд).
    економія часу і зусиль є, звичайно, але мені не принципово: одна тумба 24 конфірмати, друга 16, шкаф 20 конфірматів. часу на розмітку пішло не багато (нехай 1-2 хвилини на пару), тому наразі відсутність кондуктора не проблема, більш актуально докупити ще один шуруповерт, щоб сверло і біту не перекручувати туди-сюди :)
     
    Останнє редагування: 16 бер 2016
  4. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Я Вам не про намокання говорив. Ті кромки які можливо приклеїти праскою легко вітдираються і обломуються при задирі. Справа Ваша як робити, я Вам говорив зі свого гіркого опиту.
     
  5. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    за пораду дякую, але уважно читайте тему
    грані, що стоять на полу не матимуть іншої нагрузки, крім вертикальної, грані верхніх планок взагалі не матимуть нагрузки. навіщо переплачувати?
    п.с. для цих меблів на виробництві було замовлено кромкування пластиком близько 61м.п.=610грн.
     
  6. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Слухаюсь мій командир.:bratan::-D
    Доречі як збираєтесь рівень виставляти? Підлога ідеальна?
     
    -Архитектор- подобається це.
  7. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    підлога - був дощатий пол (40мм) на лагах (вентиляція є, дерево сухе і нормальне, перевірено), рівень витриманий.
    попилососив, помив, просушив, пошпатлював (для годиться), зверху поклав пробкову підложку (подарували, тому й поклав :)), і все це накрив звичайною фанерою 1250х1250мм 10мм (3 листа по 200грн./шт.).
    прикрутив на саморізи, погрунтував, пошпатлював (не раджу шпатльовку ірма :mad:), покрасив у 3 шари.
    обнова підлоги обійшлася у 168грн./м.кв. (із розрахунку, якщо б підложка була зелена піна).
    наразі підлога по рівню теоретичний нуль :)
     
  8. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Це вже тішить, але не забувайте що все дерев'яне має властив крутитись. Фанеру стягували з підлогою чи вона живе власним життям?
    --- добавлено: 16 бер 2016 у 15:20 ---
    Тут я дозволю собі не погодитись з вами. Кондуктор дуже потрібна річь. Впершу чергу для того щоб сверло не нахилялось куди йому заманеться. По друге Ви хочете ліжко дитині зібрати без єдиного шканта? А вот для шкантів Вам буде необхідний або кондуктор, або присадочний фрезер, або стійку для дрілі/шуруповерту. Стійка відпадає бо не всюди нею можливо працювати, фрезер присадочний теж відпадає бо дуууже дорогий залишається кондуктор. Дешево і сердито.victory
    І хто Вам сказав, що він більше не знадобиться? Получиться з цим проектом будуть і їнші. Побачите.
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2016
  9. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    так
    маю список: шканти, кондуктор, олія, завіси, меблеві ручки, направляючі ітд. (де помічаю сайт/телефон, ціна, "про що домовився", оплатив/відправили)
    викреслюю потроху і... дописую нові позиції
    п.с. дуже важко по-первах, заходиш в магазин меблевої фурнітури і очі розбігаються, але не знаєш, що тобі потрібно, чи нормальна ціна (а ціни буває відрізняються дуже здорово і якщо береш 10-15 одиниць, то різниця відчутна) і чи нормальная це якість за цю ціну.
    ось для цього і буду писати в підсумку що брав, по якій ціні у якій кількості - можливо іншим форумчанам знадобиться мій невеличкий досвід.
     
  10. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    А вартість єлектрики для нагрівання праски Ви порахували?

    Можливо, простіше було б одягнути на торці, що на підлозі, спеціальний прозорий силіконовий профіль?

    ІМХО
    Економія має бути вивіреною: в меблях є критичні місця, на яких економити не варто! Стик з підлогою - одне з таких місць! Особливо в дитячій кімнаті, де досить часто проводиться вологе прибирання.
    Зробите величезну роботу, а через пів-року торці біля підлоги розбухнуть. Воно Вам треба?
     
    Останнє редагування: 16 бер 2016
    Shpila та -Архитектор- подобається це.

Поділитися цією сторінкою