Покупка 4х4

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Anjey217, 15 бер 2016.

  1. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Стою перед вибором. Потрібне авто. В зв'язку з поганою дорогою додому та й взагалі, є потреба в 4х4. Зараз дивлюсь на:
    90-ті роки
    Suzuki vitara
    Kia sportage
    Honda crv
    Opel frontera
    Mitsubishi pajero 2
    Nissan terranо
    Toyota rav4

    Зі свіжіших сюди попадає шнива.
    Ще як варінант легковушки з повним приводом (Audi Quattro, vw syncro, Subaru) , але думаю їх ходова буде вмирати швидко.
    Хто чим користується з вищевказаного і які відгуки в наших реаліях , маю на увазі ломучість, запчастини і обслуговування. Цікавлять відгуки користувачів а не гадання з розряду "а я взяв би...".
     
  2. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Всі їздять на легковушках...
     
  3. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Повний привод також буває різним ,постійним та підключаемим .Кожна жаба хвалить своє болото ,отож сам використовую , Audi а6 Quattro .Це один з надійніших приводів -Торсен ,розробленний для спорт версій ,та відшліфований за 30 років до бездоганності .
    В плюсах :машина йде як по рейках (на великих швидкостях та в поворотах ),зимою ,особливо на підйомах ,не відчуваєш незручностей ,також сніг в 20-30 см. непроблема .Незнаю як передати це відчуття ,одим словом машина зливається з тобою ,повинуючись кожному твоєму руху керма.
    З мінусів :шини повинні бути одного малюнку на всіх 4 колесах ,тим паче розміру та приблизного залишку .
    Літр топлива треба добавити в порівнянні від моно привода ,обсуговування приводу(масло ,сальніки ),більша кількість сайлент /блоків.
    Якщо ще актуально ,подивіться на А6 Аvant, в кузові С4 кватро на бензині +газ .Дуже надійна машина ,без багатоважельної ходовки,яка відносно мало падає в ціні , з часом .Проблем з "рижою болячкою"в порівнянню з японцями ,Ви ненайдете ,що немаловажно для авто 90 років .
    Хоча і авдотья ,і деякі перечисленні Вами варіанти ,це лише псевдо позашляховики ,які розраховані для короткочасного проїзду по бездоріжжю .
    Буде цікаво пишіть .http://www.abw.by/index.php?act=archive&do=showcat&num=495&cat=vr-audi_100-a6.htm
     
    Anjey217 подобається це.
  4. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    @figarey, в ауді мені не подобається кліренс, дорога розбита з колією, буду чіпляти дном або на 1-й лавірувати.
     
  5. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    [​IMG]

    Думаю лучшего внедорожного варианта ,Вы не найдете : Митсубиси Паджеро вагон , большой плюс , рама интегрирована в кузов .Днище плоское как лодка ,мосты уходят под раму , даст фору даже Уазику .Особенно удачный вариант 3.2 тдай .
     
    Anjey217 подобається це.
  6. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Не знаю чи впишуся в 5-6куе, мабуть дійсно вдалий, бо на авторіа тільки 1 шт продається)
    P.S. Дякую що заходите в тему
     
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Ті машини робились краще безумовно але така покупка потягне за собою великі витрати на реконструкцію агрегатів.Купити добре авто 90-их велика проблема,вони всі мають купу болячок і велика ймовірність купити собі "менінгіт".На согоднішній день бюджет такої машини як Вам потрібно-біля 10 тис або шукати "трупа" під повну реконструкцію а це півроку і купа грошей..
     
    leshiy_40 подобається це.
  8. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    @woxhol, що ж купити за ці гроші?
     
  9. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Тут відповідь дає авторіа,забиваєте в критеріях пошуку ціну і .........:-DА якщо серйозно то дивіться на японців але бюджет трохи малий.Може варто трохи зачекати і підзбирати.Почитайте форуми,не всі повноприводні автомобілі Вам підійдуть по характеристиках і призначеню,там купа нюансів.
     
  10. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Мені не є головним критерієм повний привід, може бути і передній на крайняк з високим кліренсом
     

Поділитися цією сторінкою