Як вибрати твердопаливний котел

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем Юра Консультант, 14 бер 2016.

  1. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Это из области фантастики

    И делаю и устанавливаю
     
  2. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    А тут ви нікого не переспорите бо в кожного своя думка, а якщо котел погано працює то люди брати не будуть і другим радити не будуть.
     
    gjkzr подобається це.
  3. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    А ви звідки ? Коли замовлять в вашому регіоні - вас пораджу, а тоді і поговорим. Згода ? тоді телефон в лічку
    --- добавлено: 15 бер 2016 у 00:17 ---
    В тому і справа - що чудово працюють, ще й на любих дровах і бутербродах ( + тирса+торфобрикет і т.д. )
     
    Останнє редагування модератором: 22 бер 2016
  4. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    з особистого досвіду , я робив, роблю, і буду робити якщо люди замовляють, а замовляють бо їх влаштовує хоч тут теж сказали що то буржуйка .Така буржуйка і в батьків стоїть , і чотири поліна в діаметрі 12-15см. і 40-50 см в довжину горять,тліють,піддержують 60 гр. 8 год. Комин не чистили вже три сезона. Сам котел раз в місяць чистять. SAM_1795.JPG SAM_1853.JPG
     
    Юра Консультант подобається це.
  5. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Симпатичний ))) А який принцип роботи ? Скільки літрів камера згорання ? І на яких дровах працює? І яку площу гріє ?
     
  6. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @Юра Консультант, Юра я не зря тебе напомнил название форума , здесь люди сами изготавливают котлы , и когда продавец консультант начинает свой рассказ загрузил 80 литров дров то тебя сразу же вычислили ( загрузка только в кг ) далее за всеми чудесами твоего котла должны стоять размеры и устройства так вот из размеров и цены твоего котла теплосьем в нем игрушечный , а сжигание из твоих же слов обычное тление соответственно КПД УЖАСНОЕ , ты людей заманиваешь первоначальной дешевизной котла но ежегодные расходы на дрова тебя мало интересуют .
     
    Володимир П, styuart_36 та bogdan_1983 подобається це.
  7. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Звісно, коли не розумієш, то сказати що це все "Гівно", саме просто ( Загрузка в кг - то нічого що різні дрова мають різну вагу і купуються в складометрах, це ж не вугілля) Розхід мене дуже цікавить - і він більш чим нормальний ( будинки до 130м.кв - менше ніж 15 складометрів будь-яких дров, будь-якої вологості на сезон) і це підтверджується на практиці сотень приміщень, а не захмарних теорій про високе КПД ( яке до речі ніхто не може виміряти ) , я переніс цю тему в другу категорію, не хочу заважати думкам про "Високе", я завжди радий конструктивній критиці а не "спамлю" те що не розумію. Можливо і ви колись встановите мій котел і в вас думка точно кардинально поміняється вже після першого року роботу - не ви перший майстер що спамить мій котел, але от яка "штука" - всі що його ставили - тепер зі мною працюють. Щиро бажаю всього найкращого, нехай ККД вас благословить )
     
  8. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    заклюють продавана :-D
     

Поділитися цією сторінкою