Своїми руками Ліжко в спальню

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Neighbor, 12 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Зробив ще одне ліжко для батьків дружини.
    Тут спочатку прибив поролон та світлу тканину. Далі одну сторону темної тканини прибив біля світлої, тоді приклеїв поролон та поверха прибив темну як і з варіантом в темі.
    Гудзики зроблені: взяв тканину та на базарі обжали.
    Каркас зроблений по такій же схемі.
    20160418_093618.jpg
     
    bogdansv подобається це.
  2. vjachek

    vjachek Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Україна, Хмельницький
    @Neighbor, Мені дуже подобається, можете відкривати своє виробництво. А як зроблені ноги у цого ліжка? Каркас прикручується до боковин?
     
  3. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Ноги стандартні з каркасом, в першому повідомленні все є, там і відео також є.
    Заходив один знайомий мебляр, то довго дивився як і що робилось, сказав, що хоче сам таке зробити
     
    bogdansv подобається це.
  4. chado

    chado Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Відносно каркасу, скажу що під місцем де сідаєте вони провисають із часом. Собі найшов цікавіший варіант, а саме каркас має по середині не лише планки поздовж, а й поперечні підварки, у які можна докрутити ще додаткові 2 ноги. Получається тоді вже опора під самим місцем сідання. Відстань між ламелями брав 4,5 см. А ніжки ідуть 6 штук і можна ще 2 додаткові.
     
  5. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Для цього я й робив боки з дерева, вони додають жорсткості. В мому першому ліжко (просто каркас та матрас) посередині добавлено по ніжці.
     
  6. Юрій_

    Юрій_ Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    3
    Виробники матрасів рекомендують основу під матрас мати рівну без проміжків. Інакше будуть і горбочки і зебра. Матрас прослужить недовго. В своїх ліжках я повикидав всі ламелі та замінив їх на суцільні дошки. Щоб матрас не тріпався об дошки, в одному ліжку я поклав на дошки грубу тканину, в іншому - ДВП. У другому ліжку замість дошок встановив налічники.

    Не ведіться на рекламу ламелей, вони тільки руйнують матраси. Кровать Киев 20141008.jpg
    Проміжок між дошками дорівнює нулю. Те, що виглядає на фото як проміжок - то є заокруглені фаски.
     
  7. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Виробники матрасів просто пишуть який має бути максимальний зазор між ламелями. Звичайно чим менше тим краще.
     
  8. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Дякую, незнав цього. Треба буде подивитися, що там пише і як
     

Поділитися цією сторінкою