Своїми руками Виготовлення щітки із поліетиленової пляшки

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем Markovnik, 11 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. oleg_bios

    oleg_bios Прораб

    Повідомлення:
    222
    Симпатії:
    446
    Адреса:
    Черкассы
    Дякую за відповідь. Різак в першому варіанті - це еталон для шкільних майстерень. Безпека дитини на уроці понад усе. В майстерні може бути до 30 дітей одночасно. Навчились економити... на дітях.

    У нас в місті працює (точніше працювала) лабораторія з розробки та апробації об’єктів праці. Деякі матеріали на https://krainamaystriv.com/threads/12280/page-10. Пропонувались як класичні технології, так і робота з неодимовими магнітами, гідравлічними системами, електротехніка. Інтересують нескладні та недорогі за матеріалами вироби. Бажано комплексні за технологіями. Так от Ваша щітка відповідає по всім критеріям. Особливо використання вторинної сировини та робота рубанком.

    Ваш матеріал заслуговує вчительської уваги. Ідей багато, а апробувати та викласти матеріали може не кожен.
     
    Энки, leshiy_40, Володимир П та ще 1-му подобається це.
  2. Зазор

    Зазор Майстер

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Україна Рівненська обл
    Вітаю Вас Markovnik. Дуже цікава та хороша робота :vo:. Шукаю як самостійно зробити ручну машинку для вязання веровки або канату , а тут ваша ниточка як находочка-молодець.victory
     
  3. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Дякую що вам сподобалося.
    Нитка дійсно міцна. Тільки тонше ніж 1,5 мм зробити не получиться. Вона просто буде рватися. Там на ножах дуже великий ріжучий момент виникає. Пляшка аж скрипить під час різки.
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Десь бачив такими схожими нитками звязували дві деталі, потім нагрівали нитку вогнем і вона дужче ще зтягувала зєднання , за рахунок термоусадки.
     
  5. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Я цей спосіб знаю. Для цього потрібна стрічка шириною 4-5 мм. Як правило, вона утворюється у тих, хто перший раз робить ріжучий інструмент.

    Ось нею можна робити такі зєднання. А ще можна обмотати пласкогубці, викрутки, різний інструмент. Потім обробити або кипятком, або феном будівельним.

    У мене товариш на роботі такою стрічкою обмотав металеву ручку сокири. Каже що задоволений. В руку не так холодно.
     
  6. WRoman

    WRoman Майстер

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    КиевоСвятошинський Гатне
    Гарна робота молодець. А скільки часу займає виготовлення 1 щітки?
     
  7. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    В этом году пока что ни тема, то песня!:-D
     
  8. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Щоби набити волокном одну щітку я витрачаю 2 години. Але ще потрібно вирізати деревяну заготовку, насверлити отворів, і підготовити пластикову нитку. Одним словом три години і щітка готова повністю.
     
    bogdansv подобається це.
  9. WRoman

    WRoman Майстер

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    КиевоСвятошинський Гатне
    На промислову основу ще не ставите?
     
  10. Markovnik

    Markovnik Майстер

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Тоже Львів
    Така думка вже є, але якби процес набивання щітки тривав хоча би 20 хвилин, то можна про щось говорити.

    Зараз хочу зробити станок, який би автоматизував процес набивання. Але поки що нічого у голову не приходить.
     
    Т.М. подобається це.

Поділитися цією сторінкою