Дерев’яне балочне перекриття, звукоізоляція

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем romalex4, 3 бер 2016.

  1. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    @Vladlen, хіба це тільки одна тема на тему :)
    Теж пам*ятаю що не раз обговорювали.
     
  2. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    повторяю
    таблица содержит характеристики по снижению шума различными консрукциями (две правых колонки)
    а теперь сравните с приведенной красивой картинкой (65 и 51дб)
    также указан перечень и расход материалов.

    далее
    материалы заполнения и примыкания к дымовым трубам
    http://www.ktovdome.ru/spravochnik_...stroystvo_osnovnyh_chastey_zdaniya/10806.html

    а вообще полистайте "Справочник по капитальному ремонту жилых зданий»,
    под ред. канд. техн. наук А.И.Лысовой
    .
    много полезного
    http://www.ktovdome.ru/spravochnik_...i_ustroystvo_osnovnyh_chastey_zdaniya/&page=4
     
  3. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    розглядав такий варіант. Основою захисту від корпусного шуму є вага перекриття. В даному випадку вага верхньої частини перекриття невелика і корпусний (ударний шум без перешкод передається на стіни. Гадаю в даній схемі необхідно ставити демпферующі підкладки під балки верхньої частини перекриття. Але і це не зменшую ударний шум для верхньої кімнати. Мені здається, кращим варантом може бути перекриття, придавлене піском з "плаваючою" підлогою
    --- добавлено: 5 кві 2016 у 22:53 ---
    і до чого прийшли?
     
    Останнє редагування модератором: 13 кві 2016
  4. Андрій Брего

    Андрій Брего Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    @romalex4, Доброго дня. Хочу Вам порекомендувати перекриття ТЕРІВА від компанії Брего. Перекриття теріва це система балок та блоків-заповнювачів. Мотнаж можна проводити без допоми крану згідно Вашого випадку
     
  5. MlykI

    MlykI Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Богородчанський р-н
    Як на рахунок незалежних балок перекриття окремо на стелю 15*5 і на підлогу 20*10 5см вище? Стіни зовнішні газоблок, внутрішні перестінки цегла одинарна, під перекриттям армопояс. Думаю балки стелі ставити на армопояс, балки підлоги на 5см. підкладки, питанання з чого ці підкладки робити? Щоб були міцні (не просіли з роками) і звукоізолювати підлогу від стін.
     
  6. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    я думаю, варіант з плаваючим полом - кращий, основні балки все-рівно потрібно "навантажувати" чимось важким, піском наприклад, а стелю можна зробити гіпсокартоном, у Кнауф є система звукоізоляції
     

Поділитися цією сторінкою