Своїми руками Журнальний столик в морському стилі (під акваріум)

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем wooden wizard, 1 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Присвоїти номінацію темі можна тут
    ___________________________________________________________________________________

    Всім привіт. Сьогодні я продовжую тему, розпочату виготовленням акваріуму в стилі піратської скрині. Після виготовлення цього акваріуму. Я зрозумів, що його ні куди поставити і почав робити столик.

    Мені хотілось, щоб столик підходив за своїм дизайном до акваріуму і я вигадав столик, з ніжками у вигляді морських коників.

    Основні розміри столика:

    Загальнависота – 630 мм.

    Висота ніжок (морські коні) – 550 мм.

    Діаметр нижнього кола – 460 мм.

    Діаметр стільниці – 620 мм.

    Висота маленьких ніжок – 30 мм, діаметр – 50 мм.

    Товщина всіх деталей – 25 мм.

    Розміри кільця під стільницею - діаметр 480 мм. товщина – 25мм. висота - 40 мм.
    Фото-0209.jpg
    Фото-0210.jpg
    Після випилювання коників, намалював очі, та основні деталі черепа і тіла, я почав виконувати різьбу. Хочу сказати відразу, я не різьбяр і інструменту для різьблення у мене немає, але своєї мети я таки досяг і морські коники вийшли хоч і не ідеально, але достатньо непогано.
    Фото-0212.jpg
    Для того щоб зібрати стіл до купи, я зробив хрестовину, за допомогою якої виставив і закріпив ніжки, та прикрутив до неї стільницю. Хрестовина також виконує роль арматури для стільниці та робить її міцнішою.
    Фото-0249.jpg
    Фото-0248.jpg
    Я хотів ще намалювати зверху на столі піратську мапу, але передумав, тому що боявся що малюнок може зіпсувати вигляд столика.

    Таким чином, у моєї доньки, з’явився повний комплект, у вигляді акваріуму із золотими рибками, та столика в морському стилі.
    DSCN0448.JPG
    Більш детальніше про виготовлення цього столика, ви можете подивитись на відео нижче.
     
    Останнє редагування модератором: 21 кві 2016
    НИК80, ЧД_, -Архитектор- та 11 іншим подобається це.
  2. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Супер робота! Це справжній дизайнерський столик)
     
    sanyan та leshiy_40 подобається це.
  3. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Дякую за Вашу оцінку моєї роботи. :Hi:
     
  4. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    хотілося б побачити перелік матеріалів і приблизний кошторис.
    і звичайно фото із акваріумом.
    робота сподобалася.
     
  5. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Вибачте, що не відразу відповів. Потрібно було зробити фото і підрахувати витрати.

    Я використовував соснову дошка товщиною 50 мм. Витратив приблизно 0,07296 кубічного метра матеріалу. При ціні 2500 грн. за метр кубічний сухої дошки, я заплатив приблизно 183 грн. Також використав 12 саморезів довжиною 55 мм, (але краще було б збирати на вставний шип із клеєм, пізніше перероблю), до цих витрат ще потрібно добавити ціну клею і лаку, (клею витрати не великі). Електроенергію не рахував.

    Фото додаю:
    DSCN0497.JPG DSCN0498.JPG DSCN0499.JPG
     
    -Архитектор- та Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою