Не ростуть дерева

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Килав, 28 лют 2016.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Та самому ......в мене руки -це ноги як в мій кум каже,щоб не казати ,що з жо-пи виросли))) .Ніколи не бачив як прищеплюють .Треба спробувати може і вийде. А то я знаю де є добрі сорта яблук та черешень .Але я чув ,що після прищеплення трішки може змінитись вкус яблук наприклад .
    В мене головна проблема це місце ,мало місця .Експерементувати нема де.
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Розбийте шкілку, тай експерементуйте.
    В мене місця багато, але руки, також, не під сад заточені. Пробував, ніц не виходить.
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Або насадити нові, або перещепити. Нічого складного. В неті є повно роликів як щепити дерева. На одне дерево можна нащепити навіть декілька різних сортів.
     
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    іноді допомагає пересадити дерево поряд в 1м. як були на місці нового саджання дерева, то треба яму з 1м3 і всю перебрати від старого коріння і тп.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я один раз посадив в яму від викорчуваної яблуні саджанець, то не прийнявся, всох.
     
  6. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    всохше коріння дерев треба видаляти, навіть якщо треба перекопати гектар. так казав мені мій дід, а йому батько- спадковий садівник
     
    leshiy_40 подобається це.
  7. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    Мы с соседом десять лет назад одновременно посадили яблони , я посадил в один ряд и имею возможность проходить трактором с обеих сторон а сосед сделал экзотический садочек короче трактор не проходит а лопату он не любит как результат вокруг деревьев бурьян . На данный момент мои яблони старкрымсон под четыре метра а у соседа миникарлики полтора метра .
     

Поділитися цією сторінкою