Горячая вода для дома из ТА

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Алекс Иваныч, 27 лют 2016.

  1. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Там виходи короткі так що потрібно продовжувати,мідь з металом контактувати буде через припой. І взагалі це тимчасовий варіант ,є бажання зробити круглорічно гарячу воду від дров.
     
  2. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Нет ничего более постоянного чем временное !!! Каким способом будете реализовывать круглогодичную ГВ от дров?
     
  3. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Поки не вирішив,у будь якому випадку потрібна нержавіюча ємкість.Зараз у мене стоїть електробойлер на 100л який я нагріваю нічним тарифом,але його не вистачає.Найпростіше добавити ще один бойлер .але тоді буду виходити за 600кв(ліміт) ,тому й обдумую варіант нагріву дровами(тирсою) літрів 200 води .
     
  4. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    @Алекс Иваныч, Доброго дня. І чим закінчилась історія з розвоздушкою?Нічого не переробляли?
     
  5. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Стоит автоматический воздухосборник, в самой верхней точке всей системы. Но есть желание сделать как у Владимира В : еще одна трубка, идущая от выхода котла. Для этого надо снимать изоляцию, чтобы эта трубка прошла рядом с работающей подачей и обраткой (чтоб зимой не замерзла). А делать это сейчас не очень хочеться.
     
    БАЗА та predka подобається це.
  6. Юрій Мокрицький

    Юрій Мокрицький Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    м.Чернівці
    Доброго дня шановні форумчани.
    У мене до вас питання по темі. Підкажіть будь ласка чи буде заряджатись електричний бойлер від теплообмінника ТА при такому підключені?
    Зараз у мене електробойлер нагріває воду власним теном, під'єднання від теплообмінника ТА до електробойлера відсутнє, також відсутній цирконасос між теплообмінником ТА та елекробойлером. Цікаво також дізнатись вашої думки стосовно насосу, який варто використати для вирішення даного питання, а також чи достатньо буде тільки під'єднання цирконасосу до термостату електробойлера. Подача холодної води до кранів і бойлера відбувається насосною станцією. Тепер подумую щоб під'єднати теплообмінник ТА на ГВС до електробойлера і таким чином отримувати дешевшу гарячу воду.
    upload_2017-1-18_12-46-5.png
    upload_2017-1-18_12-46-20.png
     
  7. Юрій Мокрицький

    Юрій Мокрицький Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    м.Чернівці
    Шановний Энки, не підкажете, чи буде працювати за такою схемою ГВП?
     
  8. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Я Вам без Энки скажу ,що заряджатися нічого не буде.
    --- добавлено: 19 січ 2017 у 11:42 ---
    Якщо у Вас є теплообмінник в ТА то не розумію взагалі Вашої задумки.
     
    Останнє редагування модератором: 27 січ 2017
  9. Юрій Мокрицький

    Юрій Мокрицький Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    м.Чернівці
    --- добавлено: 19 січ 2017 у 12:33 ---
    чому не буде? якщо знаєте як поправити щоб "працювало" підкажіть будь ласка.
    з приводу того чому така задумка, в опалювальний період користуватись водою підігрітою від котла. Літом, коли котел не працює, перекинути контакти з цирконасоса на тен, що в електробойлері і продовжувати користуватись гярячою водою.
     
    Останнє редагування модератором: 27 січ 2017
  10. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Для цього ву Вас і встановлений теплообмінник в ТА(я правильно зрозумів,він там є?).
    Поставте 2 крани і не городіть тих хлопавок і насосів.
     

Поділитися цією сторінкою