Токарно-фрезерний верстат

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Рус Укр, 26 лют 2016.

  1. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Мои поздравления, лихо у Вас получается!

    PS. Если позволите, впечатление со стороны-несоответствие основательности и качества исполнения, и хлипкостью фиксации ПБ винтиками. Такое крепление никак не способствует жесткости станка. детали елозят друг относительно друга. Необходим клеммный зажим, было даже буржуйское видео на эту тему-"How To Reduce Vibration in Cutting Tools - YouTube"

    но сейчас почему-то ограничили его просмотр. Я, наизмерявшись отклонениями оси сверла под нагрузкой, "голову" китайской сверлилки таким способом зафиксировал, тоже болтики были. (https://krainamaystriv.com/threads/23326/)
     
    Останнє редагування модератором: 25 кві 2016
  2. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Відео не працює .А жорсткості повірте вистачає поки .Я теж хотів зробити вуха і прикручувати до станини додатково коли робиш як на токарному але спробував і робить не погано.Хоча в мене вже був досвід першого станка майже такого ж, і той теж робив .Крім того ви мабуть бачиди комбіновані токарно фрезені з рухомою передньою і навіть задньою бабкою там теж фіксується прижимами а потужність іх не порівняти з моім.І ще одне .враховуй те що по направляючих ПБ ходить досить туго бо коли приварюєш 4 труби паралельно одна одній то обов,язково іх веде трохи .Коли я робив перший експерементальний зараз він у мене чисто фрезерний . то в ньому було 2 стойки Ф38 мм.Варився корпус в який впресовувалися латунні втулки у потім вони розточувалися в одній площині .Там дійсно під своєю вагою ПБ падала по направляючих і то затискаючи на 4 болта м 8 трималася досить впевнено бо ж двигун 500ват а в реалі при переході на 220 та щей коли в резетці не 220 а 205 то як що 300 ват є то й добре.А тут 4 направляючих залізо по залізу та ще й трохи сікось накось.Куди вони мабуть дінуться )))Ну видно буде.Експертиза покаже
     
  3. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Ага, это самое верное решение. :)
    А так, совершенно нет возражений, точить Вам, устраивает и слава Богу.



    На видео был пример фиксации расточной борштанги в державке. Один вариант-болтиками, другой, как положено, в державке прорезь. стягивается винтами.
    Про подвижную бабку не знаю, конструкции такие видел, но навыставлявшись ПБ на своем ТВ16, ловя сотки хотя бы на длине проточки в 100 мм, как то не хочется повторять эту процедуру каждый раз.
     
  4. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    В моєму випадку ПБ треба виставляти буде лише по висоті і то для роботи в центрах.
     
  5. podelu1888

    podelu1888 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Забанили мене тут на місяць тому поки викладу результати роботи з нового аккаунту.Зробив задню бабку приблизно і свєтільнічек ,бо темнувато робити .Почав робити гітару.Шаг 1,5 і 1,75 вже можна різати)))
     

    Вкладення:

    • CAM00046.jpg
      CAM00046.jpg
      Розмір файлу:
      140,9 КБ
      Переглядів:
      55
    • CAM00047.jpg
      CAM00047.jpg
      Розмір файлу:
      120,9 КБ
      Переглядів:
      51
    • CAM00048.jpg
      CAM00048.jpg
      Розмір файлу:
      130,3 КБ
      Переглядів:
      51
    • CAM00041.jpg
      CAM00041.jpg
      Розмір файлу:
      141,1 КБ
      Переглядів:
      48
  6. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Пуско налаштувальні роботи тривають.Підкапує мастило з коробки .Треба буде підлатати .Патрон токарний старенький та ще й губки кулачків наварені.Кинувся розточувати , різець не все бере добре.Вирішив розшліфовувати.Знайшов старого "Гнома" ,майже вбитого і не комплектного.Повністю його переробив .Від староі конструкціі залишився двигун ,вмикач ,та цанги з гайкою затискання.Лишилося якийсь коробок новий для електрики видумати.Але вже пробував .Розшліфовує)))
     

    Вкладення:

    turner подобається це.
  7. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Доробив шліфувалку (коробок для електрики і недостаючу цангу).Експерементував з відрізними різцями .Виявилось що рапітові менше ломаються на такому малопотужному станку.Особливо добре працюють різці обратного різання так званий півник.Були в мене декілька фрез дискових (р6м5)в яких виламані сегменти з них зробив 2 різці досить довгі.Випробував на болванкі Ф40 .Відрізає.Поки не одного не зламав)))
     

    Вкладення:

    • CAM00050.jpg
      CAM00050.jpg
      Розмір файлу:
      81 КБ
      Переглядів:
      19
    aluma подобається це.
  8. turner

    turner Прораб

    Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Україна Миколаїв
    Дискова фреза прекрасний матеріал для відрізного
    Набагато менші уламки, я зварочними прихватками кріпив до державки-і вперед, але обережно!
    Було, в роботі був плаский напилок
    Ф120 люмінь-різав "на ура"
     
  9. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Поспекотнішало і робити ліньки, але дещо все ж зробив.Останні фото станка нагадують картинки з серії найди 10 відмінностей.Ось ці відмінності: доварив винт осі Z і причепив лімб і з,ємну ручку , бо щось та що знизу через конічну пару не завжди зручна. Також зробив лімб на продольну.Підсилив пластину що знизу притискає задню бабку до станини 2 ребрами жорсткості, зварив ще 2 ящика з старої двері від хородильника яку хтось викинув на сміття, зробив під них напрвляючі і ще 2 під інші ящики які мабуть будуть дерев,яні.На самій тумбі приварив 3 розтяжки щоб не так хиталась 2 з боків по діагоналі і одну з заду.Зробив різець щоб вирізати з листового матеріалу круглі шайби .Зробив його двохпозиційний .Перша позиція нагадує лівий відрізний тільки зворотнього різання .Друга на цій же оправці тільки з іншого кінця вже схожа на букву г, щоб підлазити збоку коли деталь піджата центром і теж випробував зворотнім різанням хоча можна і звичайним , але мені здається що для такого станка і такої товщини краще щоб стружка безперешкодно сипалася вниз.Робив з кусочка розірваної дискової фрези товщиною 2мм.На фото видно що нарізав ще 2 запасних різачка шириною 7мм.Ну що ж, станок майже готовий.Залишилось доробити шестерні гітари всі необхідні, та 4 ящики.
     

    Вкладення:

    • CAM00051.jpg
      CAM00051.jpg
      Розмір файлу:
      122,1 КБ
      Переглядів:
      31
    • CAM00052.jpg
      CAM00052.jpg
      Розмір файлу:
      146,8 КБ
      Переглядів:
      32
    • CAM00054.jpg
      CAM00054.jpg
      Розмір файлу:
      91,5 КБ
      Переглядів:
      30
    • CAM00055.jpg
      CAM00055.jpg
      Розмір файлу:
      98,3 КБ
      Переглядів:
      30
    • CAM00056.jpg
      CAM00056.jpg
      Розмір файлу:
      98,2 КБ
      Переглядів:
      30
  10. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
     
    ванваныч, turner та aluma подобається це.

Поділитися цією сторінкою