Твердотопливный котел ХОРС 20 кВт нижнего горения

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Sharp, 23 лют 2016.

  1. Sharp

    Sharp Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Чего зашел то, есть информация по сайту производителя. Кому интересно - обращайтесь сброшу. Выкладывать ссылку не буду, так как не у всех это находит одобрение. Информации там, правда, не много, скорее всего недавно запустился только, но что-то есть...
     
    Андрей D подобається це.
  2. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    Якщо це той сайт, що вказують в оголошенні, то теж заходив, шкода, що немає нормального відео (взагалі ніякого немаhello, крім того, що в коментарях, але, так розумію воно не зовсім відпоідає дійсності), написав, щоб добавили по можливості.
    --- добавлено: 4 бер 2016 у 18:20 ---
    --- добавлено: 4 бер 2016 у 18:25 ---
    дякую, подивився. Уточнив по цьому питанню - відповіли, що нарікань з такого приводу не було, горить тільки внизу, єдине, що потрібно гарно притискати дверку загрузочного вікна.
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2016
  3. barsa

    barsa Підмайстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    24
    Ой, сколько много букафф написали и "друг", и "владелец", а ни фоток, ни видео нет. Чудеса!
    " Не верьте тому, что услышали ваши уши, когда не видели ваши глаза".

    А "друг" и сайт нашел, а вот к "другу" так и не приходил, хотя бы на пивко.... :)
     
  4. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    Одні циніки! "к людям надо бить помякше" От уявіть, раптом це прорив, в котлобудуванні! ККД всі бачили
     
    Шурик Сказка подобається це.
  5. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    це прорив bravo:prapor:А де йго пощупать это ККДу де його показували :popkorn:? я щось пропустив ?
     
  6. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    Так тут дивлюсь зібрались всі майстри іронії)) і не лінуються ж головне писати, нічого толкового як завжди, зате свої 25 коп знатного майстра треба вставити. Якщо вже пишете щось, так будьте компетентні в усьому, щоб прогружати "опонента" по повному і на найвищому рівні, як це годиться Підмайстру)) я б на Вашому місці принаймні "владельца" писав би як "будущего владельца", так як заберу котел тільки наступного тижня... Чи може я не правильно зрозумів і мав викласти хоча б весільні фото - "владелец" всьо же) фото котла, доречі, були в перших коментарях, зараз чомусь немає... як заберу свій - сфотографую і викладу, але просто, без обвязки, бо монтуватиметься літом (вказую на випадок - фсьо прапало, взяли фотку с интернета, кругом боти).

    Але є у Вашому пості і золоті слова: " Не верьте тому, что услышали ваши уши, когда не видели ваши глаза". Своїм очам я звик таки довіряти. Не знайшовши достатньо інформації в інтернеті - поїхав на виробництво, і .... (на цьому місці треба набрати побільше повітря і краще сісти) котли про які мало хто що знає, виготовляються в безперервному режимі і ще треба з тиждень чекати черги! для мене це багато що говорить про якість - реклами нормальної не знайдеш (що там реклами - опису чи відео), а виробництво загружене)) Ось це чудеса.

    P.S. Вибачаюсь за багато букафф))
     
  7. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    на сайті виробника, була ссилка, а може і є. дуже уважно слідкував за темою, ввалив більше1000гр на жаростойкий утеплювач, а тут на тобі, можна без нього і все грає. Я аж тормознувся.
     
  8. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    ні, нічого не пропустили)) команда тільки підзбирується... була думка, що після того як відео прислали можна буде почути ще щось адекватне, але на жаль...
     
  9. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @CAM, на Вашу думку яка буде температура в загрузочній камері даного котла?
     
    Андрей D подобається це.
  10. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    дивіться берем шахтник, топочна камера з усіх сторін мае водяну рубашку і то закладка особливо з дровами конкретно розігріваеться, а в хорсі, там може добряче розігрітись, я й цікавлюсь, які заходи приймаються, що вона не іде врознос (закладка)
     
    slivka та Дмитрий ДАР подобається це.

Поділитися цією сторінкою