Продовження криниці знизу, СЕГМЕНТИ

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем шахматіст, 23 лют 2016.

  1. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    https://krainamaystriv.com/threads/25352/
    Я теж це питав, шахматіст відповів: Кільця не зрушаться з місця в низ , навіть якщо на них з верху наїхати трактором ,їх кільця земля захватила жостко.
     
  2. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    добре щоб кільця сповзли до низу вони в мене всі про скоблені я з радістю накотив зверху нове ціле кільце.
    (кільця в мене зв’язані між собою металічним прутом 10мм), та старі криничники говорять земля спресовується захватує кільця як лещата , якщо наїхати танком , то скоріш за все верхні кільця тріснуть і розсиплються . Безымянный01.png
    --- добавлено: 4 бер 2016 у 08:48 ---
    Теж мав даку думку , шлакоблоки з розбитої на маленькі шматки цегли , а сегментами обставлю стічний каналізаційний колодязь, тай станків у мене уже три штуки прибуло, нова болгарка , дешевше було діда наняти.
    Изображение 009.jpg
    Мене вразив дідуня своєю швидкістю вирішення проблеми продовження криниці з низу , напевне буду йти двома варіантами зроблю залізні сегменти форми для заливки суцільних кілець в низу , попробую залити кільце на дні криниці а не вийде то запасний варіант сегментами .Дідуня форми для заливки кілець так розложив що я добре не втих їх оглянути , не дає мені спокою що форми були короткі по висоті 50 см і механізм виймання формів піся заливки цементного роствору , а то можна так залити що форми прийдеться вирізати болгаркою.
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2016
    anatoliy22s, andrij64 та Petko подобається це.
  3. Лисенко

    Лисенко Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    24
    Очень интересная тема у Вас... самому в ближайшем будуйщем придется в матери такое проделать - уровень воды очень сильно упал...
     
  4. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Тут головне знати скільки кілець в криниці , і на якому рівні вода від дна і від кінця нижнього кільця .Тоді можна зробити висновок чи замулило криницю.
    --- добавлено: 4 бер 2016 у 18:47 ---
    Робота в мене йде тупо , терзають мутні сумніви , дідуня не виходить з голови гарний бізнес у нього чистити криниці і головне криза не перешкода , вода то потрібна майже 100 літрів в день на родину тут відрами не натаскаєшся . Хоч не хоч а криничника треба нанімати.Думаю може мені організувати на трьох , бригаду по поглибленню криниць.Найти хлопців і зробити пробний експеримент на моїй криниці.

    Із сьогодні 4 березня.
    81.JPG
    Так легше перетягнути до криниці вібро-станок , там заллю сегменти , буде ближче їх вантажити на гачок , а там в криницю.
    83.JPG
    84.JPG
    87.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2016
    andrij64 та varmet подобається це.
  5. tacha79

    tacha79 Майстер

    Повідомлення:
    341
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    Ох Вы и систему придумали, Метрострой отдыхает.
    Была такая ситуация, тоже уходила вода и тоже углублялись, постараюсь вкратце описать как делалось.
    Немного подкапываются, потом между кольцами (допустим вторым и третим кольцом (отсчёт снизу) вбивались в землю пластины, чтобы удержать верхние, кольца хоть и "приросли" к земле, но могут поехать. Потом начали углубляться, по мере углубления нижних два кольца опускались, возростал зазор, если не шло, помогали опускаться ломом. По зазору легко контролировать на сколько углубились. В конце этот зазор выкладывается кирпичом на раствор, пластины вытягивались, И всё.
    У нас в колодце было два таких пояса вроде по 3 или 4 ряда кирпичей.
     
    Володимир П та Petko подобається це.
  6. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Тут головне щоб з боку де цегла не просочувалася вода нечиста , після рясних дощів урівень водив криниці росте , тому потрібно добре зцементовувати стики кілець , у вашому випадку стики цегли , а в моєму стики сегментів –це один з недоліків такого проекту .А щоб кільця не сповзали свердлять по середині кільця на в круг чотири отвори і вбивають чотири штирі .
    Ну ви розумієте про що я пишу.
     
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Ну то можна поєднати приємне з корисним: опустити кільця вниз, а сегменти поставити у простір, що звільниться. Насуху і працювати приємніше, і вже стільки потраченої роботи не пропаде :)
    --- добавлено: 5 бер 2016 у 08:18 ---
    [/QUOTE]
    Коліщата можна було і нижче приварити- на меншу висоту піднімати стіл при перевезенні доведеться. А то й зовсім замість двох ніжок присобачити... Тільки б при роботі витримали...
     
    Останнє редагування модератором: 13 бер 2016
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Кільця зараза не опускаються скільки потрібно , от в мене саме нижне кільце опустилося приблизно на 5 см , я його замазувати роствором , а звідти водичка нагло пре і випирає роствор , три рази ниряв в криницю то камінцем заткну потім роствором замажу , бляху прислоню і патичком підіпру і так за стикував розрив
     
    Petko подобається це.
  9. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    а хтось там копати в глибину, заглиблюватись хотів, вже й сегменти на всю висоту відливати намилився...;)
     
  10. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Изображение 008.jpg
    По всій теорії імовірності плавун має початок на рівні води яка находиться в криниці, названого в народі дзеркало , так як вода на дні криниці відбиває зображення .Так як вода в криниці , так і вода в ґрунті за межами кілець , по закону фізики взаємопов’язаної рівноваги і по теорії має находитися на одному рівні.

    Тому я роблю теоретичний висновок , що початок плавуна , на рівні початку води в криниці.
     

Поділитися цією сторінкою