Котел на замовлення

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем ВолодимирГудзь, 20 лют 2016.

  1. ВолодимирГудзь

    ВолодимирГудзь Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    4
    я писав не про цих майстрів, а про іншого, він робить по схемі peps08 20kW тільки меншої потужності, а от зрозуміло що то не аналог, але також гарний котел.
     
  2. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]а тепер подумайте чи варто переплачувати 25000 грн за 6 цеглин. Вартість однієї плити 26 євро. на котел треба з шт.
     
  3. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Вдячний за поради! Я особисто їздив до людей, яким такого ж котла зробили. Абсолютно не рекламую цих майстрів, просто я уже майже місяць спілкуюся з іншими виробниками котлів, цей варіант - найбільш зручний. По-перше, близько від дому. По-друге, їздив особисто дивився на котла. Був о 15.30, ще горів, а господар живе у селі і розтоплює о 6 год ранку. На вулиці тоді було десь -4. Враження: на фото він справді виглядає "дрібнувато", хоча у реальності - значно більший, висота - 120 см. Домовилися усію внутрянку варити з 5 мм 09г2с, а зовні - зі звичайної сталі. Опресовують котла, як мені сказали, тиском 3 атмосфери. Поки не приступали до виготовлення, іще обговорюємо.
     
  4. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    А зачем Вы мне вторую серию показывает,Вы сначала разберитесь о каком котле мы разговор ведём, 5-16 изначально был заявлен.
     
  5. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    И что по вашему мнению там нетак чево не хватает?
     
  6. express150

    express150 Прораб

    Повідомлення:
    404
    Симпатії:
    313
    @Alex__1970, гореть нормально такое время он физически не может. Тлеть, коптеть - согласен. Можно и больше растянуть. Я знаю размеры 20 квт по такой схеме. Вообще его высота 1250 мм от ширины листа. Вам 20 Вт не много? Какая площадь? Просто на номинале шахтник можно и больше разогнать
     
    silverneo подобається це.
  7. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Загальна опалювана площа - 170 квадратів. Коли я дивився робочого котла, на ньому була температура 70 градусів, він саме горів, а не тлів.
     
  8. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.139
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Теперь спросите у них на какой металло базе они покупали сталь т.к. скорей всего там марка стали "какая была" , я когда на свой котел покупал много металло баз объездил и видел только одну марку ст3пс .
     
  9. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Метал 09г2с тільки під замовлення.
     
  10. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Смотрите,здесь всё наглядно.
    --- добавлено: 22 лют 2016 у 11:46 ---
    Да к стати,зольный ящик и тот в тему,без него горит намного хуже и не правильней,это проверил на своём Калвисе 2-20,не всё так просто в Датском королевстве(с)
    --- добавлено: 22 лют 2016 у 11:53 ---
    А Вы,размер шахты на том котле смотрели,сколько кг за раз можно загрузить,вот узнайте сколько кг влазит, умножте на 3 кВт примерно,получится примерно сколько кВт выдаст за одну загрузку,посчитайте свои теплопотери на 170м2,а там и будет примерное время горения,а рассказывать можно Вам всё что угодно,зима покажет.
     

    Вкладення:

    • K_5_16.jpg
      K_5_16.jpg
      Розмір файлу:
      69,5 КБ
      Переглядів:
      45
    Останнє редагування модератором: 1 бер 2016
    Papp Janos подобається це.

Поділитися цією сторінкою