Насморк

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Васильова_Анна, 18 лют 2016.

  1. Васильова_Анна

    Васильова_Анна Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    6
    Друзья, подскажите пожалуйста, как лечить затяжной насморк у ребенка? Заранее спасибо всем!
     
  2. Нінарічі

    Нінарічі Бригадир

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    148
    Декілька методів, яких можу порадити:
    закапувати соком алое. Рослина не вибаглива і в господарстві має завжди бути.
    Мені мама в дитинстві закапувала розвеженим соком цибулі - швидкий і дієвий спосіб, але болючий і дуже неприємний.
    Якщо нежить затяжний, краще показати дитину лікарю - можливо, потрібно буде пройти певні процедури.
     
  3. Timofey

    Timofey Бригадир

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    63
    Нежить - тре проконсультуватися з лікарем, як вилікуєтеся, то обов’язково потрібно покращити імунітет дитини. Моя жінка, для того щоб малеча не хворіла, заставляє їсти потрішки сирої цибулі і часнику до супу, або до борщу. Це добрі вітаміни для малечі.
     
  4. Ілона220

    Ілона220 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Нам в свое время педиатр игаляции прописала, так мы достаточно быстро вылечились. И теперь при симптомах насморка я делаю дочке ингаляции с эвкалиптом и все быстро проходит. Попробуйте и Вы ингалятор ультразвуковой купить, это не дорого, да и в принципе вещь нужная!
    Не болейте!
     
  5. Андрей727

    Андрей727 Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Днепр
    Но любые процедуры только после консультации с педиатром, это действительно важно.
     
  6. Vurana

    Vurana Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    7
    Ко мне насорк если привяжется, недели на три не меньше.
     
  7. julia33

    julia33 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Промывать носик соленым раствором! Капли вызывают привыкание и сужают сосуды. А врачей я не воспринимаю всерьез, они на выписывают кучу антибиотиков, а ответственности не несут.
     
    Александр Ильящук подобається це.
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Якщо нежить лікувати - вона проходить за тиждень, якщо не лікувати то за 7 днів
     
    LOGR подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    З "кукушкою" за три дні.
     
  10. Irina18

    Irina18 Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    6
    Мы первые 5 дней промываем нос солевым раствором типа Салин или квикс и капаю капли сосудорасширяющие ,а потом просто солевым, обычно проходит за 2 недели.
     
    Александр Ильящук подобається це.

Поділитися цією сторінкою