Хто пробував встановити інфрачервоний обігрівач?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Kolunja, 18 лют 2016.

  1. Kapitan№1

    Kapitan№1 Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    4
    В каком смысле как контролировать? Он висит под потолком. не ставьте под него ничего, вот и весь контроль. минимальное расстояние для моего нагревателя 2.2 метра Потолок 2.45.
     
  2. Kolunja

    Kolunja Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    дякую, буду думати ще. Ще трохи є часу, у квітні розпочнему будувати домівку, щось на кшталт дачі, то треба відразу вирішити, що там можно встановлювати.
     
  3. Kapitan№1

    Kapitan№1 Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    4
    а газ я так понимаю там нет?
     
  4. Kolunja

    Kolunja Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    немає, і ніколи не буде. Але ж з такою ціною на газ можливо це й на краще :)
     
  5. Діма Корчемний

    Діма Корчемний Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Не знаю як кому, а в мого друга опалення взагалі немає дома, поставив біля ліжка і нормально вже живе собі два роки.
     
  6. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    И в квартире сухо и плесенью не воняет?
     
    andrij64 подобається це.
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    І що, всі два роки в ліжку?O=-
     
    Бригадир подобається це.
  8. Діма Корчемний

    Діма Корчемний Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Ну якби воняло в хаті, то наврядчи він так і далі ним користувався!!!
     
  9. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Що цікаво, тут людина спілкується сама з собою. Менеджер з продажу білюксу чи уденту створює пару профілів і активно вихваляє свій продукт.
    Якщо вже по темі, то гараж обов'язково потрібно провітрювати, як і квартиру. І ці ваші "щели" ніяк не мали б впливати, оск. підбирається потужність приладу по потребі. Крім того електрика дорожча за газ.
     
  10. Varvarka8

    Varvarka8 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Я б навпаки сказала, що вони одні з найбезпечніших в плані пожежобезпеки. І повністю погоджуюсь з
    Kapitan№1
    На обігрівач можна встановити терморегулятор і виставити його до потрібної температури. Деякі виробники випускають обігрівачі з встроїним з терморегулятором. Я таким балкон обігріваю. Щоправда у мене наполовину конвекторний, наполовину інфрачервоний. Брала маленький на 500 Вт https://vesta2020.com.ua/g90050337-keramicheskie-obogrevateli. Претензій ніяких немає. Причому включаю його найчастіше, коли на балконі сушиться одяг після прання.
     

Поділитися цією сторінкою