Шпаклівка Knauf чи Ceresit

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем tsezar, 3 лют 2016.

  1. tsezar

    tsezar Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    27
    Доброго здоров’ячка всім присутнім форумчанам!
    Питання яке назріло зовсім недавно: яку шпаклівку купувати. Вирішили з дружиною трішки приремонтувати своє гніздечко, а саме вітальню. Хочемо пошпаклювати, вирівняти там де не рівно і поклеїти шпалери. Раніше як робив ремонт у спальні, і кухні, то купував Ceresit. Перший раз - працювати з нею дуже сподобалося і робота йшла, як шпаклівка по стінах, але прийшлося докуповувати, бо щось ми не розрахували правильно, чого і скільки нам потрібно. І ось докупили вже для роботи в кухні... така ж сама упаковка, але в роботі показала себе не дуже. почала дуже швидко застигати... колотили дуже маленькими порціями, щоб встигнути виробити її на стіни. чому саме так... не знаю. А от мій брат купував для ремонту Knauf, каже, що йому сподобалася, але я з тою шпаклівкою не працював.
    Ціна приблизно однакова. Порадьте, будь ласка, чим краще шпаклювати.
    Дякую за відповіді і поради!
     
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Кнауф.
     
  3. Нінарічі

    Нінарічі Бригадир

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    148
    У нас така сама ситуація була, не встигли заколотити, а воно вже як камінець і нічого не поробиш. Спочатку подумала, що не по нормам замішала, але вже як робила іншу порцію, то робила по інструкції - вийшло все так само. Тому краще Knauf.
     
  4. Timofey

    Timofey Бригадир

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    63
    Церезітом не користувався, а Кнауф мені спобобався. Всі ремонти поробили з ним.
     
  5. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
  6. Seryy

    Seryy Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    38
    Користувався завжди церезітом - проблем не виникало. Можливо на складі не правильно збірігалася, або у Вас дома довго стояла шпаклівка, тому і погано працювати з нею було.
     
    Маляр Серега подобається це.
  7. tsezar

    tsezar Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    27
    Дякую, друзі!
    купив кнауф фініш HP - прекрасно справилася із роботою))) всім ще раз дякую за допомогу)
     
  8. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    я купував Поліплас - цілком нормальна шпаклівка
     

Поділитися цією сторінкою