Пуско-зарядний пристрій 12-24В 35А 3-режимне Master Watt відгуки

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Petko, 30 січ 2016.

  1. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Віддаю належне одному з розробників пану Юрію - без проблем назвав номінал та дав рекомендації щодо заміни. Деталь-небіжчик виявилась термістором опором 8-10 Ом. Замінив на аналогічний, тільки потужніший. Пристрій воскрес, знову в роботі. Ціна питання- 20грн. :vo:
     
    leshiy_40 подобається це.
  2. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    З часу заміни першого термістора пройшов майже місяць, за цей час спалив ще дві штуки Crazy
    Правда, в цьому є частка і моєї вини- термістори ставив більшого опору, ніж рекомендував виробник (15-20 ом замість 8-10), на максимальних струмах заряду вони перегрівались і горіли.
    Замовив тепер кілька потужніших 5-омних 8-амперних. Мали б витримати.
    Днями спробую запустити апарат знову, заодно поділюсь досвідом використання пристрою у системі резервно-заміщувального живлення. Але, мабуть, це вже буде в окремій темі...
     
    leshiy_40 подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ось тільки уявити, які гроші на сервісі заробить "фірма".(добре, що Ви такий рукасто-головастий)
     
    Petko подобається це.
  4. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Ну, я його активно ганяв- щодня по кілька годин на максимальних струмах- 35 ампер і вниз по спадній до 0,1-0,5 А. Автомобілісти навряд чи настільки активні :)
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Petko,
    Ви не витримали гарантійного терміну і самі запхали туди рука. А автомобілісти, зазвичай, витримують, а після ремонтують за власні кошти.
    Відома мені ця уловка.:-D
     
    Petko подобається це.
  6. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Замовив і вже встановив свіжий термістор- брав з запасом: 5Ом, 8ампер, разів в 4 більший по розмірах ніж попередні.
    Пристрій знову в роботі вже другу добу- політ нормальний :vo:
    Термісторів в запасі ще три штуки - я не здамся без бою! victory
     
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Нарешті апарат вийшов на режим роботи, який мені найбільше подобається: "включив і забув".
    Працює щодоби по 8 годин, включається добовим програмованим таймером вночі, все відбувається гавтоматично :vo:

    Надіюсь, що цим записом тема про зарядний закінчиться, а для чого його куплялося і що з того вийшло- це вже матеріал окремої теми, яку маю надію відкрити найближчим часом :sps:
     
    Останнє редагування: 30 кві 2016
  8. Romchik83

    Romchik83 Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Я члышал, что ЗУ фирмы Master Watt неплохое, но я себе недавно тоже приобрел пуско зарядное устройства, так как надоело просить у друзей и знакомых зарядное для аккума и все таки решился. Остановился я на VITOL ЗУ-40155, так как он идет на 12 и 24В, можно ставить подачу тока сильнее и слабее, там есть амперметр, предохранители все вынесены вперед и вообще он мне показался более чем удобный. Вот уже реанимировал два своих аккумулятора и очень доволен как работает эта штука.
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2016
  9. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Цікаво, що там всередині... Розібрати не пробували? ;)
    Боюсь, що при вскритті там виявиться трансформатор з діодами і пара тумблерів, що комутують обмотки на трансформаторі...

    "Мастер ват" після переробок мене теж повністю влаштовує- включив і забув :vo:
    Якогось особливого алгоритму роботи в ньому не помітив: звичайний потужний імпульсний блок живлення з трьома фіксованими напругами на виході та захистом.
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2016
    акула941 подобається це.
  10. абракадабра

    абракадабра Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Подскажите как там устроена десульфатация ? Очень интересно . А то написано о каких то чудо алгоритмах о которых не где не смог найти на просторах интернета.
     

Поділитися цією сторінкою