Стілець для роботи за комп’ютером, допоможіть порадою

Тема у розділі 'Куплю материалы, оборудование; ищу бригады', створена користувачем Мурчик, 26 січ 2016.

  1. Мурчик

    Мурчик Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    6
    Доброго дня!
    Значну частину провожу за комп’ютером, як на роботі, так і дома (підзаробляю). Тому вирішив собі прикупити собі стілець, або крісло, щоб тримало в тонусі м’язи спини і було зручне.
    Згоден виділити до 2000-2500 грн. ось наприклад такого формату щось:
    [​IMG]
    або такого:
    [​IMG]
    Що скажите? В кого яке? На що звертати увагу при купівлі (ну, окрім зручності).
    Дякую за поради!
     
  2. Timofey

    Timofey Бригадир

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    63
    В мене схожий на перший. Хоча я вдома не працюю, але час провести за комп’ютером полюбляю. То стілець мені дуже подобається. Можна собі налаштувати під себе.
     
  3. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    Ми синові на День народження купували таке. Малий задоволений) І самому посидіти інколи за комп’ютером зручно, і телевізор дивитися зручно.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    коліщатка - то погано. Найкраще для сидячої роботи - стілець з доброю вентиляцією задниці, наприклад з перфорованого матеріалу. Ще краще, коли стілець "заставлятиме" вас постійно рухатися, міняти позу, совгати ногами і крутити шиєю.
    Показані на фото стільці цього "не робитимуть".
     
    Petko та ЧД_ подобається це.
  5. olgastep

    olgastep Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    16
    Я тоже хочу высказаться "против" кресла на колесиках! Купили такое ребенку - и никто на чем сидеть не может! Ну неудобно реально - может в офисах еще куда ни шло, а для дома что-то устойчивое нужно. Это мое личное мнение - никому не навязываю)
     
  6. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Это не для работы, это для пАнтов. :)

    П.С. Кстате сам ищу. Требование такие: без колес, поворотный. без подлокотников, минимальные габариты но не детский. :)
     
  7. КітКет

    КітКет Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    8
    Первый вариант на спину не очень, у меня муж работает в салоне мебельном, он объяснял тонкости, но я не запомнила. А вот второй вариант - супер.
     
  8. Нінарічі

    Нінарічі Бригадир

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    148
    В мене такий:
    [​IMG]
    Вже, напевно, років 10.
    Якось через років 3 спинка трісла, через те що стілець упав, але чоловік заварив, фарбою зафарбували і далі служить.
     
  9. Hill16

    Hill16 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Руководствуйтесь выбором кресла на подобии автомобильных кресел каких либо дорогих автомобилей. Вот там производитель скрупулезно подходит в дизайну и эргономике. Я себе так выбирал. Не жалею.dance
     
  10. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Більшу частину часу проводжу вдома за комп'ютером. Крісло звичайне але не зручне.
    Колись випадково потрапив на геймерську виставку плазі, спробував геймерське крісло.
    Саме те. Але дорого. Думаю, може хто дообладнував звичайне крісло, щоб мишак та клавіатура
    була під руками, руки на "підлокітниках", спина, лежала в кріслі:

    204863403_1_1000x700_igrovoe-kreslo-kiev.jpg computer-chair.jpg eshhe-odno-kreslo-dlya-igry-.jpg
    і як на мене автокрісла зручніші й кращі для спини, аніж офісні. І Підігрів.
     

Поділитися цією сторінкою