Неприємний запах води в бойлері

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем Павло Михайлович, 22 січ 2016.

?

Вже років 2 з бойлера тече вода з неприємним запахом.Почищу бойлер-кілька днів нормальна вода,далі з

  1. Може хто стикався з таким?

    4 голосів
    66,7%
  2. Чи можна щось зробити?

    6 голосів
    100,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. ekt.com.ua

    ekt.com.ua Майстер

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Е
    Я цю проблему поборов шляхом вилучення сірководню з води. Обробка хлоркою дає ефект, але тимчасовий. Викидати Анод з бойлера - остання справа, так як він туди не просто так вставлений. Намагаючись знайти відповідь про природу запаху дійшов такого висновку: винуватцем запаху є якісь бактерії, причому баканаліз холодної води не виявив якихось специфічних, тобто у вхідний воді є якісь незначне загальне число. Далі, потрапляючи у бойлер при підвищенні температури та наявності середовища у вигляді сірководню у воді та іонів (?поправте) магнію з аноду, це виявляється для них ідеальним середовищем для розмноження, кількість стрімко зростає і маємо сморід саме з гарячої води. А при нагріванні води в чайнику такого не відбувається. То я і зробив висновок: треба прибрати з системи збудник розмноження: або сірководень, або анод. Оскільки останнє виробником бойлера категорично не рекомендується, довелось дорого боротися з сірководнем. Наразі політ нормальний. За сірководневою водою - краще в Трускавець :)
     
  2. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    А нічого,що при нагріванні води в бойлері понад 60 градусів ті бактерії повинні повиздихувати?
     
  3. ekt.com.ua

    ekt.com.ua Майстер

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Е
    @WalterCV, теоретично так, а на практиці, по-перше, залежно від моделі бойлера, не весь об'єм води в бойлері нагрівається до 60 градусів. і це напевно є тією причиною. По-друге, ніхто з лабораторій не зміг мене запевнити, що саме ці смердючі бактерії гинуть при такій температурі. Наскільки я знаю, 60 градусів - це температура для захисту від легіонели, а далеко не всі відомі бактерії гинуть навіть при 100 градусах.
     
  4. Бутон

    Бутон Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    А почему вода с бойлера может быть мутной? даже после чистки...
     
  5. МастерСАН

    МастерСАН Інженер

    Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    689
    Адреса:
    Украина, Киев
    Мутной или ржавой? Уточните
     
  6. Бутон

    Бутон Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Мутная... беловатого цвета
     
  7. Сантехнiк Ваня

    Сантехнiк Ваня Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киïв, Троєщина
    Схоже на некондицiйний анод. А якщо водi з бойлера дати вiдстоятися, то осад є? газу з бойлера не спостерiгається?
     
  8. vasilek23

    vasilek23 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    В нас подібна проблема була. Водопровідна вода поганої якості, і це ніяк не змінити (не фільтрувати ж воду для миття теж, дуже дорого буде). Після того, як вода постоїть-нагріється у бойлері, з'являвся конкретно неприємний запах. Чистка допомагала дуже ненадовго. Хотіли вже промивати якимось антисептиком - але ціна більше 1000 грн за чистку, і невідомо, як часто довелося би робити. Зрештою зупинилися на варіанті сильного прогріву воду. Зазвичай ми на ставили на 50-60 нагрів. Але періодично на пару днів вмикали на 80 (це був максимум). Не окроп, звісно, але все-таки допомагало, запах зменшувався або взагалі зникав (залежало від того, яка в той момент вода була у водопроводі).
     
  9. stoyik

    stoyik Прораб

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    255
    Магнієвий анод в мене на бойлері стоїть, чи цинковий, не знаю, вода засмерділа, розібрав, він в порах, бачу що новий з базару, теж не факт, що буде якісний. Є у мене цинк, може можна самому якось той анод зробити, чи просто кусок цинку в бак вкинути.
     
  10. МастерСАН

    МастерСАН Інженер

    Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    689
    Адреса:
    Украина, Киев
    Спробуйте самому зробити і потім нам розкажете, що вийшло
     

Поділитися цією сторінкою