Фрезер Black&Decker KW900EKA 1200 Вт, чи вистачить для дому?

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем dreamer_, 21 січ 2016.

  1. dreamer_

    dreamer_ Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    16
    Давно мрію про фрезер, але все відкладалося, відкладалося.
    Вирішив якось глянути на ціни і ось наштовхнувся на такий варіант як Black&Decker KW900EKA, ціна на сьогоднішній день, поріняно з усім не дуже висока 2100-2300 грн. Виробник непоганий. наскільки знаю. Цікаво як він показує себе в роботі. Багато мені од нього не треба - тільки для домашніх робіт, наприклад, зробити паз.
    Порадьте, чи варто купувати такий інструмент, чи це прото безглузда трата грошей?
     
  2. Whisker

    Whisker Інженер

    Повідомлення:
    770
    Симпатії:
    1.982
    Адреса:
    Київ
    Стосовно фрезера для домашніх робіт:
    1. Паз можна зробити будь-яким фрезером - це чи не найпростіша операція.
    2. Побутовим інструментом не можна працювати "от забора- до обеда", треба давати йому відпочивати.
    3. Регулювання обертів - необхідна річ.
    4. Побутовий інструмент може мати меншу точність ( фрезер - це точний інструмент). Хоча для більшості задач
    у побуті це не критично.
    5. Зараз будь-який виробник - лотерея. Вірити не можна нікому. Якщо пристрій за виділену суму вірішує ваші задачі - беріть.
    6. Краще мати такий , ніж не мати ніякого. Через місяць-два ви скажете - як без нього жив раніше! Для будь-якого аматора фрезер - дуже серйозний помічник.
    7. Фрезер - це тільки початок. Щоб ним було зручно працювати, треба буде мати додаткові приспособи, більшу частину яких можна виготовити за допомогою того самого фрезера.
     
    Andrii_M подобається це.
  3. ValentinWood

    ValentinWood Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Lviv
    Black&Decker KW900EKA є нормальний фрезер для початківця. Зроблений на заводі, а не в китайському підвалі))) Я собі такий придбав. В комплекті є 6 фрез на цангу 8 мм, копіювальна втулка, паралельний упор, направляюча для фігурного фрезерування, циркуль, цанги на 6, 6,35, 8мм, підключення пилесосу. На каналі Ютуб я виклав невеликий обзор цього фрезера.
     

Поділитися цією сторінкою