Чистка димоходів з нержавійки: як часто???

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем gobas1983, 17 січ 2016.

  1. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    То картопля у Вас якась ліва була.
     
    Aleks dp та Энки подобається це.
  2. volusik

    volusik Майстер

    Повідомлення:
    204
    Симпатії:
    67
    від пригорщі картопляного лупиння результату точно не буде.
     
  3. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Реклама двигун торгівлі!
     
    kobz2012 подобається це.
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Коли 2 роки не чистили, то лише механічна чистка. І взагалі має бути періодичне, механічне чищення ( таке моє переконання). Сам періодично спалюю побутове сміття і часо бува до відра тіх лушпайок, то лиш щоб клапі сажі по снігу побачить, та на кілька днів відстрочити розбирання та чистку( профілактика).
     
  5. Костя2226

    Костя2226 Майстер

    Повідомлення:
    147
    Симпатії:
    67
    Знакомый сделал котёл у которого при открытой загрузочной дверце дымогазы 1000с, говорю чисть трубу бо буде горе, не говорит принципиально не буду чистить, прошло 2месяца загорелась сажа, а труба асбест, стреляла дай боже, но вроде нормально стоит ещё, теперь говорит будет чистить.
     
  6. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    В моем котле за два месяца труба чистая... Хотя нормальный цикл настроили только недавно.
     
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Позно пить боржоми! С КЧМ- "попередника", снимал азбест ( который у меня 2 раза начинал стрелять), пока выковыривал, да аккуратно снимал, она кучи держалась. Только повернул ( чтоб на землю горизонтально положить) рассыпалась на 3 куска.
     
    Aleks dp та Костя2226 подобається це.
  8. Aleks dp

    Aleks dp Бригадир

    Повідомлення:
    62
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Дніпровщина
    На основі чого таке ствердження? Я розумію, що на практиці може бути не зовсім так, як в теорії. Але хтось мені пояснить, як воно, оте картопляне лушпиння діє, що зникає сажа чи конденсат, чи ще яка нечисть? Я не вірю в це чаклунство. Якщо топити в максимальногму режимі, то допоможе навіть ранкова молитва. А якщо топить сирими дровами, та в водоохолоджуваній камері згоряння, з придушуванням, то скільки картоплі не сип, димар все одно, прийдеться чистить. Так думаю. Може я не правий. Поправте чи поясніть.
     
    Алекс Иваныч та Romek_ подобається це.
  9. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Діє калій, якого є багато в картопляному лушпинні.
     
    Aleks dp подобається це.
  10. Aleks dp

    Aleks dp Бригадир

    Повідомлення:
    62
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Дніпровщина
    Якщо це так, то чого таки, чистять труби, а не палять лушпиння? Або, хоч і палять лушпиння.
    І скільки треба лушпиння, щоб не чистить енну кількість сажі, конденсату...? Які дози?
     

Поділитися цією сторінкою