Тырса и опилки как топливо

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем gjkzr, 16 січ 2016.

  1. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Смерека,звідки в нас дуб.Попадає, нечасто, бук,і рідко ясень.
     
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Мої вітання! Бачу на відео що тирса не рівномірно в шахті опускається. В мене також біля вікна утворюється кратер.hello
     
  3. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    По всякому буває,треба вставку "лопату" в шахту,тоді горить рівномірно,але вона багато місця краде.
    Й так горить чудово,хоч і циклічно.Головне температурка і щоб все згорало в КД а не в трубі;-).
     
    Дмитрий ДАР та Олександер_1 подобається це.
  4. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Морозы показали какое горение самое лучшее . Думаю что в разных котлах может быть по разному .
    У меня получается при красивом пламени с Т около 800 грд Тдым около 230 . Т подачи плавно меняется 52-57 в зависимости от положения РТ. Вроде все и правильно , но больше нравится другой режим .
    Пламени нет , за окном какое то свечение с температурой всего 600-650 грд , дымогазы 160 и по трое суток держится стабильно 53-54 на подаче . Расход тырсы заметно меньше . Дыма конечно нет вообще .
     
  5. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @gucul, а що за "лопата" така ? В мене горить краще коли разом із тирсою засипаю маленькі кусочки відходів зі столярки. :)
     
  6. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    @gjkzr, Сергій,я всіх точних даних не можу наблюдати, в себе (вкотре)планую дрібний котел.
    Так от,що цікаво.зі слів користувача,котел видає такі фокуси-в 20-ці двохкамерна КД,ну тобто, два газвікна.От на малих потужностях факел з одного(як на відео) вікна,при чому завжди зправого(ближче до піддувала),а додаєш "газку"то горить з обох ,мля карбюратор в натурі:-D.
    Напевно при зустрічному горінні саморегуляція рулить:).
    пластина.png
    Відстань підбирається практично, виходячи з потужності і щоб горіло рівномірно.Кут нахилу-щоб тирса просипалась.
    Ще раз наголошую, все треба підібрати на практиці.
     
    gjkzr, Олександер_1 та Дмитрий ДАР подобається це.
  7. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Нравится такой вариант. Единственный минус - крадет много места и дым может подниматься вверх бункера .
    --- добавлено: 19 гру 2016 у 17:28 ---
    При встречном горении неравномерно выгорают дрова. Если с тырсой это еще прокатывает , то с дровами не удобно получается
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2016
  8. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Угу,можна такий казанок забабахати ...класний:vo:,одне але,тільки просипний,дрова вже не піхнеш.
    Все ніяк не зберусь собі в майстерню повітрогрійку зварити.
    Впоперек їх туди разтуди:).Вигорають вони добре,вони подаються до вікна не рівноміррно.Не дарма придумали каліброване паливо пелети брикети.В погоні за тривалістю гор. збільшують шахту в глибину а потужність зменшують пережимами,от на них і спотикаються полішки.Нема нічого універсального щоб чимось не жертвувати.
     
    gjkzr подобається це.
  9. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Така світла макітра , мудра і хитра , почав добавляти вугілля до опилок . Цікаво виходить. Майже авто подача до газвікна .
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      205,2 КБ
      Переглядів:
      93
    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      145,7 КБ
      Переглядів:
      91
  10. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Юра привет . А как с длительностью горения и удерживается ли температура
     

Поділитися цією сторінкою