Тепловідбивач

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем андрій 01, 14 січ 2016.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    якщо дахівку викладати назад то вже ліпше зі споду натягнути вітробар*єр і на тім ся спинити. ну хіба як не підходить тирса з вапном по повалі, то дати під дахівку скловату.то було б певно за менші гроші як бляха. тростину можна на напхати за ліску обтягти рабіцкою і оштукатурити. якщо є бляха за добру ціну я б ліпив нагрівачі від сонця.на початок з залізною трубою а так з вакуумною зі скла. то вже як добре освоїться тема. при цінах 7гр/м.куб. уже оплачується гріти воду від сонця.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2016
    nik22 подобається це.
  2. андрій 01

    андрій 01 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    перемишляни
    з низу неможливо бо там є кімната і бляха потрібна щоб непідтікала вода бо дахівка стара не є ідеальною в зимі піддуває сніг коли топиться може підтикти тай коли сильна злива деколи може підтекти рідко но може там правда є гідробарєр но це г....но. а нарахунок нагрівати воду поки нема потреби я палю дровами сам заготовляю мені машина дров обходиться приблизно в 300-350 гр.шо ще економити.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    зрозумів. дзеркало зверху є добре, але то буде трохи замало. я б спробував доробити дах, щоб влізла вата. гірдобар*єр теж можна зробити по різному. вітрозахисна рогожа є живуча штука. то пе пліки вигорають, що залишається лиш сітка. а нагрівач я б все одно зробив, хоча б на продаж. в своїй хаті палю газом, за 200 кубів не вилізаю, то в сезон маю по 3гр. субсидій не роблю. але то наразі, а як буде з тим далі не відомо.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2016
  4. андрій 01

    андрій 01 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    перемишляни
    незрозумів для чого замало призначення бляхи тільки відвести воду а дах побутований так :кроква зверху набита обрізна дошка потім плівка гідробарєр . лати . дахівка. знизу 15см тростини (на товщину крокви) і потім ОSBпотім буде битись вагонка.
     
    barnych подобається це.
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    як гідробар*єр під дахівку колись давали рубероїд, тепер вітрзахист то є итриваліше. пе плівка буде сезон два і все.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    тобто я розумію то по дошці під лати. бляха буде як на мене дорого
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    але добре. а от осб під деревяну вагонку шкода, хиба що то є ламінована або пластикова. ті провисають.
     
  8. андрій 01

    андрій 01 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    перемишляни
    зате надійно і не так вже дорого 24гр. м2.

    вагонка деревяна(берест) зновуж зате надійніше є де лишній раз закріпити можна не просто бити вагонку
    а наприклад якимось візерунком незважаючи на обришітку через вагонку може сипатись пилюка я таке бачив .
     
    barnych подобається це.

Поділитися цією сторінкою