Український вулик з соломи: дешево і сердито

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем валігура, 12 січ 2016.

  1. Sergey85700

    Sergey85700 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Донецкая область Волноваха
    Все вірно. Мені цей варіант сподобався саме тім, що можно тимчасово використовувати вантажний причеп що є в наявності.
    Але до міркувань щодо кочівлі мені ще далеко. Я початківець. У мене є одна, відносно, нормальна сімья придбана в липні минулого року, і один невеличкий рій що спіймав тодіж. Навіть не представляю як вони перезимують, не то що плани строїть на подальший ріст пасіки.
     
    leshiy_40 подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Вже перезимували.
    У нас вже був обліт.
     
  3. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    В нас вчора на сонці було+15 теж частково вже був обліт . Дивився дві сім*ї бджоли сидять під верхніми планками, половина лютого не знаю чому,але корму зїли дуже багато. Хлопці кажуть ,що матки довго червили.У всьому винне тепло. Тантого року теж була зима тепла я не додивився і в мене сім*я загинула з голоду.
     
    leshiy_40 подобається це.
  4. Sergey85700

    Sergey85700 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Донецкая область Волноваха
    А у нас ще прохолодно. Сидять і носа не висовують з вулика.
     
  5. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    У нас сьогодні теж холодно дощ передавали,але не було. Ось така зима кажуть що в березні ще зима себе покаже.
     
  6. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    Усіх пасічників зі святом Стрітення.У нас зараз+13 а в день буде більше,чекаю обльоту.
     
  7. Сан-Санич

    Сан-Санич Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Короп
    Вітаю. Дуже Вам вдячний за тему і детальний опис преса. Сам нажаль не пасічник (хоча мрію і в таму році віддав знайомим впійманий рій, мене до них тягне), але ця приспособа зацікавила дуже. З нуля будую своє обістя і розмірковував як утеплити каркасний курятник, мати з очерету як знахідка. Дуже вдячний.
     
  8. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    Добрий вечір , ви знаєте я сам не робив матів для утеплення хат, але в мене колись тесть утепляв хати ,і в ому числі і нашу хату утеплили(підбили підсофіт),очеретом.
     
  9. Сан-Санич

    Сан-Санич Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Короп
    Якщо нічого не завадить, то за кілька днів спробую.
     
  10. WRoman

    WRoman Майстер

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    КиевоСвятошинський Гатне
    Валігура доброго дня, як ваші бжілки з зими вийшли?. І ще питання яка орієнтовна вага м2 очеретяного мата товщиною 50мм. дякую.
     

Поділитися цією сторінкою