Опитування. Чи повинна Україна святкувати Різдво,Великдень та Трійцю разом з Кацапією?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Музей, 10 січ 2016.

?

Чи повинна Україна святкувати Різдво,Великдень та Трійцю разом з Кацапією?

  1. Так.

    3,8%
  2. Ні.

    96,2%
  1. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Музей, я Вас всё равно люблю. Шоб Вы ни написали.
    Поэтому скажу честно. Мне и шашечки и ехать.
    Это слишком серьёзный вопрос, чтобы его сводить к банальному "Вы за москалей или против?".
    Вопрос поставлен некорректно и эмоционально. Вы, будучи женщиной мудрой (в глубине души), вполне можете сформулировать его более грамотно.
    Впрочем, если мой голос до лампады, то оставляйте, как есть.
     
    Музей та Julla подобається це.
  2. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Вставлю своі 5 коп.
    Вікіпедія.
    России традиция отмечать старый Новый год связана с прежними датами Нового года, так как 13 и 14 января соответствуют 31 декабря и 1 января по старому стилю
    После 1918 года, когда в РСФСР декретом Совнаркома было введено новое летосчисление (после 31.01.1918 наступило 14.01.1918[1]), возникла традиция отмечать старый Новый год (этой традиции менее 100 лет)
    Ми ж уходим і відмовляємось від радянського минулого от і все. Повернутися до старих традицій, і не з кацапстаном і з усим майже світом і відмазка є.
     
    Останнє редагування: 10 січ 2016
  3. Музей

    Музей Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.631
    Симпатії:
    15.356
    :sps::rose:
    Ми 25 років ходимо по колу. Навіть не за спіраллю, а по колу.
    Ми імітуємо, розвиток, реформи, боротьбу з корупцією. Тепер, імітуємо євроінтеграцію. Я не хочу приймати участь в процесах імітації будь чого.

    Для змін в суспільстві необхідна підтримка найбільш рішучої частини суспільства. Саме тому тема названа так, а не інакше. Першими підуть ті, хто не хоче далі жити з уськимМиром. Згодом, приєднаються ті хто на сьогодні не визначився. А шукати розуміння, а тим більше підтримки в тих, хто проти немає жодного сенсу. Вони завжди знайдуть причини, щоб бути не "ЗА".
     
  4. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    А тепер порахуйте самі: в Україні 11000 приходів рускої церкви і 4000 КиївськогоПатріархату.
    Є шанс,що більшість православного населення піде проти московського попа і схоче перенесення дати святкування Різдва?

    І ще одне: чому греко-католики святкують Різдво 7 січня, а не 25 грудня???
     
  5. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Глава УГКЦ: «Мені б дуже хотілося, аби всі Українські Церкви разом вирішили, коли святкувати Різдво»
    Четвер, 07 січня 2016

    Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав заявив про відкритість УГКЦ у питанні, коли святкувати Різдво: за григоріанським чи за юліанським календарем.

    У традиційному різдвяному інтерв’ю «5-му каналу» Предстоятель греко-католиків зазначив, що велика частина нашої Церкви святкує Різдво за григоріанським календарем, тобто 25 грудня. Винятком є наша Церква в Україні, а також у країнах нової еміграції, зокрема в Західній Європі.



    «Я був вдячний тим людям, які підняли це питання. Чому? Тому що, очевидно, ми не знаємо точного дня, коли народився Ісус Христос. 25 грудня було встановлено саме через те, що тоді стародавні римляни святкували день сонця, тобто коли день починає більшати. І християни, намагаючись вкласти в цей день християнський зміст, побачили в ньому гарний момент, аби святкувати в ньому свято Різдва Христового. Але що сталося? Юліанський календар відстає від сонячного календаря на 14 днів. І ця відстань буде збільшуватися. І прийде час, коли ми будемо святкувати Різдво не 7-го, а 8-го... Тож, гадаю, тут потрібно бути чесними, сміливими і поглянути на світ, який є довкола нас і не тримається якихось заскорузлих речей», – розповів Блаженніший Святослав.

    «Проте, – продовжив Глава УГКЦ, – коли йдеться про те, коли УГКЦ зможе святкувати Різдво за григоріанським календарем, я хочу сказати таке. Ми дуже хочемо, аби ми це рішення прийняли разом із нашими православними братами, щоб не зродити ще однієї причини для нових розколів і не створити нової перешкоди для відновлення єдності єдиної помісної Київської Церкви».

    «Отож мені б дуже хотілося, аби всі Українські Церкви підняли це питання. Мені б дуже хотілося, аби ми разом прийняли це рішення. Бо більшість православного світу святкує Різдво за григоріанським календарем. Тому це не є питання віри, це питання церковної дисципліни. Тому давайте це питання вирішимо разом», – закликав Блаженніший Святослав.

    (с) Департамент інформації УГКЦ
     
    Музей та WalterCV подобається це.
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Тобто або всі разом перейдуть на 25 грудня, або ніхто.

    Якби питання було тільки в Українських церквах - давно буже вирішили і забули.
    Питання стоїть в тих громадяних, які ходять до московської церкви, яка маскується під назвою УПЦ. І без рішення РПЦ ніхто в Україні не наважиться перенести день святкування Різдва.
     
  7. Музей

    Музей Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.631
    Симпатії:
    15.356
    Крапля камінь точить.
    Приклад Болгарії нам в поміч.
     
    Saisan та leshiy_40 подобається це.
  8. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    В Болгарії половина населення ходить до РПЦ?
     
  9. Музей

    Музей Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.631
    Симпатії:
    15.356
    В нас половина населення до Церков взагалі не ходить. Я впевнена, що дані про прихильників РПЦ дуже перебільшено.
     
    leshiy_40 та sanykrimea подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Не беруся відповідати за всіх, але на наступний рік спробую завести у календар ДВІ дати. Поставлю раніш ялинку, піджену справи, а там подивимося.

    Маю кусок родичів які обцюловують гУндяя.
     

Поділитися цією сторінкою