ЧПУ верстат зробимо разом!

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Тарасюк, 9 січ 2016.

  1. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Опора дає можливість використовувати тонші направляючі. Оскільки не буде її прогибу. Потребує використання таких підшипників в корпусі:
    [​IMG]

    З мінусів: такий підшипник самому не виготовити, а значить доведеться купувати, а він трохи та коштує, а треба мінімум 4 під портал. А ще тра підшипники на інші 2 координати.

    По способу кріплення направляючої до опори: скоріш за все в направляючій просверлено заглиблення і нарізано різьбу; на болтики прикріпрено направляючу до опори.
     
    Энки подобається це.
  2. vovan74

    vovan74 Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    чернівецька обл
    Привіт я придбав вали без опори але ось такими як на фото підшипниками ,опору ю буде слежити болт з контрогайкою ,економія 4оо гр,чи єможе якісь інші прилади ділимось не соромимось
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це як?
     
  4. vovan74

    vovan74 Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    чернівецька обл
    попробую пояснити,маємо вал на кінцевих опорах ,вздовж вала під яким заздалегіть насверлюєм отвори на 8 або під болт на10 нарізаєм різьбу,вкручуєм болт або шпильку з контрогайкою,далі закріплюємо вал і підводим під вал болт і фіксуємо гайкою ,от і все якщо можно по другому то опишіть буду радий
     
    Odissey подобається це.
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вибачте, я не зрозумів.

    Вал, що обертається? На кінцях підшипники?

    В чому отвори? У Вас все з металу? Як буде ходова гайка ті опори проходити?
    Чи Ви хочете напрямні підперти болтами? Мабуть так..
    Якщо підшипники вже відкриті, то чи не краще, болтами підперти опору суцільну, а вже на опору покласти напрямну?
    Взяти якусь рейку, фрезернути канавку, а в канавку, а хоч би на епоксидку, вкласти напрямну?
     
  6. vovan74

    vovan74 Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    чернівецька обл
    Взяти якусь рейку, фрезернути канавку, а в канавку, а хоч би на епоксидку, вкласти напрямну?
    втому і діло ,де брати того фрезерного станка,якщо десь і є то замежами району
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Для канавки?
    В дереві її можна чи не ножем проколупати, в металі болгаркою, аби як рівно було, та вона неглибока. А всі нерівності смола заллє, і буде жорстко.
     
  8. vovan74

    vovan74 Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    чернівецька обл
    Ти знає,мене проболо ,якщо б знайто алюміній скажем квадрат або полосу потовстіш ,то ручним фрезером ,певною фрезою можно зробити заглиблення,направляюча для фрезера як для канелюрів,як майстер то ти порозумів мене про що я ,і вибач що на ти просто мені легше так спілкуватися з людиною ,
     
  9. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Ідея прикольна.

    Але! Є але! До початку реалізації просто спробуйте просверлити отвір на краю опори.
    1) Не так вона просто сверлиться - верхній шар сталі там іде прокалений і дуже твердий. Якщо вийде легко і швидко зробити отвір - поділіться, буду дуже вдячний.
    2) Зверніть увагу, що всі отвори повинні бути просверлені на одній прямій! (Тра думати про якусь приспособу).
    3) Зверніть увагу, що всі отвори на цій прямій повинні бути перпендикулярними їй. Цього можна добитися тільки на сверлильному станку (ну або якась приспособа).
     
    tairov77 подобається це.
  10. vovan74

    vovan74 Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    чернівецька обл
    через тижныв так зо два почну помалу збирати залізячки в купу ,бо зараз маю другий проект під назвою МОЛОТ,тож продовжуєм ділитися інфою хто чим може,і майстрам хто читає тему прохання не минати нашої хати а допомогти новачкам,дякую,
     

Поділитися цією сторінкою